هدر اصلی
1400/02/26 16:39:32
سرویس استان ها
جعفری:

افزایش اتحاد رمز پیشرفت  و آبادانی کشور است

نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه افزایش اتحاد، همدلی و همراهی رمز پیشرفت  و آبادانی کشور است،گفت: تکمیل طرحهای  نیمه تمام صنعت و کشاورزی در اولویت قرار بگیرد.
افزایش اتحاد رمز پیشرفت  و آبادانی کشور است نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه افزایش اتحاد، همدلی و همراهی رمز پیشرفت  و آبادانی کشور است،گفت: تکمیل طرحهای  نیمه تمام صنعت و کشاورزی در اولویت قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202105103342957010.jpg افزایش,اتحاد,رمز,پیشرفت, و,آبادانی,کشور,است Icana

 به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، امیر قلی جعفری بروجنی در دیدار با اعضای شورای اسلامی و معتمدین شهر سفیددشت با اشاره به اهمیت بحث اتحاد و همبستگی بین مسوولان و مردم و همچنین بین مسمولان با همدیگر افزود: افزایش اتحاد، همدلی و همراهی رمز پیشرفت  و آبادانی کشور است.

 نماینده مردم بروجن در  مجلس شورای اسلامی  افزود: بزرگترین آفت در یک استان، کشور و یا منطقه ، شهر  و روستا ایجاد اختلاف و چند دستگی بین مسوولان است و باید با کنار گذاشتن این اختلافها زمینه پیشرفت وآبادانی را فراهم کرد.

 وی افزود: اعضای شورای باید عملکرد ارائه دهند و وقت، سرمایه و انرژی خود را در مسیر توسعه و ابادانی منطقه و شهر خود صرف کنند.

 جعفری به تکمیل طرحهای  نیمه تمام  صنعت و کشاورزی تاکید کرد وگفت: برای اجرای طرح آبرسانی بن به بروجن به عنوان یکی از طرحهای ملی نیمه تمام در استان امسال با همدلی و همراهی مسوولان و در پی سفر معاون رییس جمهور 400 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده که پیش بینی می‌شود تا پایان دولت این طرح به بهره برداری برسد.

 جعفری افزود: توسعه حمل و نقل ریلی در استان اشاره کرد و گفت: این طرح نیز در سفر معاون رییس جمهور مورد تاکید قرار گرفت و از برنامه های و اولویت های مهم نمایندگان مجلس و مدیران استان است.

به گفته وی  توسعه آموزش عالی و توسعه فضاهای آموزشی در  شهرستان بروجن یکی از اولویتهای در دست پیگیری است.

وی با تاکید به اینکه برای اجرای سد آقبلاق که از 15 سال پیش زمینهای آن تملک شده و ردیف اعتباری دریافت کرده، دراولویت قراردارد.

وی به توسعه صنعت به خصوص پتروشیمی و فولاد در این منطقه تاکید کردو گفت: برای توسعه گلخانه در استان با مشکل گاز رسانی  مواجه هستیم که رایزنی برای رفع این مشکل و توسعه گلخانه درب استان انجام شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet