هدر اصلی
1400/02/26 16:40:13
سرویس استان ها
دنیا مالی تاکید کرد:

ورزش راهکاری برای مبارزه با بحران کرونا

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس گفت: برای توسعه و گسترش ورزش در سطح شهرها باید «محله محور» عمل کنیم تا دسترسی به اماکن ورزشی برای مردم آسانتر و بی دغدغه شود.
ورزش راهکاری برای مبارزه با بحران کرونا نماینده مردم بندرانزلی در مجلس گفت: برای توسعه و گسترش ورزش در سطح شهرها باید «محله محور» عمل کنیم تا دسترسی به اماکن ورزشی برای مردم آسانتر و بی دغدغه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg ورزش,راهکاری,برای,مبارزه,با,بحران,کرونا Icana

به گزارش  خبرگزاری  خانه ملت، تفاهم نامه همکاری بین شهرداری بندرانزلی و فدراسیون ورزش های همگانی باحضور محمدرضا فروحی دبیر فدراسیون ورزش های همگانی، احمد دنیا مالی نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و علیرضا زهری رییس هیات ورزش های همگانی استان گیلان امضا شد و بندرانزلی به جمع شهرهای نامزد دریافت نشان ملی شهر فعال پیوست.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس  شورای اسلامی تصریح کرد: برای توسعه و گسترش ورزش در سطح شهرها باید «محله محور» عمل کنیم تا دسترسی به اماکن ورزشی برای مردم آسانتر و بی دغدغه شود.

 وی  تصریح کرد: هدف از این تفاهم نامه، گسترش ورزش و نشاط در جامعه است بطوریکه  شهرها محل امن ورزشی برای پیاده روی، دوچرخه سواری و ورزش های همگانی باشند و مردم به ورزش و فعالیت جسمانی تشویق شده و با توجه به بحران پاندمی کرونا، ورزش نقش بسیار مهمی در ارتقا سلامت روح و روان افراد جامعه خواهد داشت.

وی یادآورشد: همچنین نیاز است برای بسط ورزش در سطح شهرها، محله محور عمل کنیم بصورتی که برای ورزش کردن، بدون نیاز وسیله نقلیه و طی مسافت های طولانی  در همه محلات امکانات ورزشی در دسترس باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet