هدر اصلی
1400/02/26 15:55:12
سرویس سیاسی
جوکار خبر داد

بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها پس از برگزاری انتخابات 1400

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها را پس از برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ با جدیت دنبال می‌کنیم تا ضعف ها را شناسایی و آنها را حل کنیم.
بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها پس از برگزاری انتخابات 1400 رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها را پس از برگزاری انتخابات 1400 با جدیت دنبال می‌کنیم تا ضعف ها را شناسایی و آنها را حل کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202009100129999349.jpg بررسی,طرح,اصلاح,قانون,انتخابات,شوراها,پس,از,برگزاری,انتخابات,1400 Icana

محمد صالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بحث و بررسی روی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها در کارگروه‌های کمیسیون امور داخلی مجلس شروع شده است.

نماینده مردم یزد، اشکذر،بخش ندوشن و دهستان سورک در مجلس افزود: البته؛ ناگفته نماند که کار بررسی روی این قانون به کندی در جریان است به دلیل اینکه می‌خواهیم ضعف‌های موجود که در اجرای چنین قانونی وجود دارد را در انتخابات سال 1400 شناسایی کنیم تا نقاط ضعف در آینده مرتفع شوند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها اظهار کرد: می‌خواهیم از تجربه برگزاری انتخابات شوراهای سال 1400 جمع بندی داشته باشیم تا ضعف‌های طرح اصلاح قانون انتخابات را مرتفع کنیم؛ البته به غیر از نظارت بر نحوه انتخابات شوراها به دنبال این هستیم تا نظارت بر عملکرد شوراها را هم در دستور طرح اصلاح این قانون قرار دهیم.

وی تصریح کرد: طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها باید جامعیت داشته باشد تا در دوره‌های آینده به خوبی از آن استفاده کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet