انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/26 16:41:29
سرویس استان ها
مرحباء خبر داد:

ضرورت بهسازی و تسطیح راه های روستایی آستارا

نماینده مردم آستارا در مجلس در بازدید از راه های روستایی حوزه انتخابیه خود بر ضرورت تسطیح و بهسازی این محورها تاکید کرد.
ضرورت بهسازی و تسطیح راه های روستایی آستارا نماینده مردم آستارا در مجلس در بازدید از راه های روستایی حوزه انتخابیه خود بر ضرورت تسطیح و بهسازی این محورها تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101816438309.jpg ضرورت,بهسازی,و,تسطیح,راه,های,روستایی,آستارا Icana

غلامرضا مرحباء ، نماینده مردم  آستارا  و عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بازدید از روستاهای حوزه انتخابیه خود گفت: در این بازدید مشکلات و مسائل راه های ارتباطی روستایی مورد بررسی قرار گرفت و در این خصوص موارد جهت پیگیری از مسئولان مربوطه ارائه شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: همچنین راه ارتباطی روستاهای نظرمحله، شیری حیاطی، میه کومه، سلی و گونش منطقه تا پل امام رضا (ع) شیری حیاطی با استفاده از ماشین آلات راهداری شهرستان به جهت خدمت رسانی به مردم عزیز منطقه تسطیح و بهسازی شد.

وی افزود: تسطیح و بهسازی و شن ریزی مسیر روستاهای میه کومی ،سلی و گونش از پل امام رضا به سمت این روستاها با همکاری بخشداری لوندویل و راهداری و منابع طبیعی شهرستان آستارا به زودی آغاز خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet