انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/26 16:42:02
سرویس استان ها
حسین زهی خبر داد:

رشد بیش از ۳.۵ برابری بودجه استان و رسیدن به رقم ۱۲۰۰۰ میلیارد تومان در بودجه سال ۱۴۰۰

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس از رشد بیش از ۳.۵ برابری بودجه استان و رسیدن به رقم ۱۲۰۰۰ میلیارد تومان در بودجه سال ۱۴۰۰ خبر داد.
رشد بیش از ۳.۵ برابری بودجه استان و رسیدن به رقم ۱۲۰۰۰ میلیارد تومان در بودجه سال ۱۴۰۰ عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس از رشد بیش از ۳.۵ برابری بودجه استان و رسیدن به رقم ۱۲۰۰۰ میلیارد تومان در بودجه سال ۱۴۰۰ خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010103501281223.jpg رشد,بیش,از,۳.۵,برابری,بودجه,استان,و,رسیدن,به,رقم,۱۲۰۰۰,میلیارد,تومان,در,بودجه,سال,۱۴۰۰ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ اسماعیل حسین زهی،  نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش های نصرت آباد و کورین و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع نماز گزاران عید سعید فطر گزارش مختصری از عملکرد یک ساله خود ارائه داد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک عید سعید فطر خدمت مردم حوزه انتخابیه و تقدیر از تلاش های نمایندگان ادوار گفت: در ایام انتخابات سال ۹۸ قولی داده نشد اما بر اساس برنامه جامع و مدونی که پیش از انتخابات ترسیم کرده ایم در حال پیشروی هستیم.

وی افزود:با پیگیری های انجام شده در مدت کوتاهی شاهد حضور رئیس و نائب رئیس مجلس، حضور سه باره کمیسیون عمران مجلس و بیش از ۱۰ عضو کابینه در حوزه ی انتخابیه بودیم که در ریل گذاری بودجه سال ۱۴۰۰ استان بسیار اثرگذار بود. 

اسماعیل حسین زهی تصریح کرد :برای نخستین بار در نظام بودجه ریزی کشور با تلاش بی وقفه ی مجمع نمایندگان استان و نگاه مثبت مجلس انقلابی شاهد رشد بیش از ۳.۵ برابری بودجه و رسیدن به رقم ۱۲۰۰۰ میلیارد تومان در بودجه سال ۱۴۰۰ هستیم. 

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در زمینه افزایش اعتبارات و احیای پروژه های نیمه تمام با پیگیری های صورت گرفته شاهد تحولی شگرف در سال ۹۹ بوده ایم به عنوان مثال بودجه اختصاص یافته به پروژه زاهدان-نصرت آباد-بم و مجتمع های آبرسانی مغفول در حوزه انتخابیه برابر با بودجه ۱۵ سال گذشته ی این پروژه ها بوده است. 

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: با تغییر روش پیمان سپاری و اختصاص قطعات مختلف محور های مواصلاتی خاش-زاهدان و خاش-ایرانشهر به پیمانکاران متفاوت شاهد تسریع چشمگیر در تکمیل این پروژه ها خواهیم بود. 

وی بیان کرد: عدم بررسی فنی و کارشناسی پروژه های تعریف شده نتایج بسیار زیان باری برای مردم خواهد داشت؛ به عنوان مثال جانمایی ایستگاه راه آهن سهر خاش که شماری آن را جزو افتخارات خود قلمداد می کنند اشتباهی تاریخی است که در آینده ای نزدیک معضلات اجتماعی و جغرافیایی آن برای مردم هویدا خواهد شد. 

حسین زهی افزود: در زمینه سهمیه های پزشکی با وجود این که این اتفاق ظلمی آشکار به نسل آینده است اما با توجه به باب شدن این موضوع با پیگیری های انجام شده شاهد اخذ این سهمیه در سال ۹۹ و پذیرش دانشجویان بومی حوزه انتخابیه در دانشگاه علوم پزشکی بودیم. 

نماینده مردم خاش در مجلس با اشاره به انتخابات خرداد ماه تصریح کرد:مردم فارغ از تعلقات قومی و ائتلاف های مرسوم بر اساس شایستگی ها و اثر گذاری افراد خدوم در انتخابات شورا ها اشخاص اصلح را انتخاب کنند؛ علاوه بر این با همفکری عقلا و علما در انتخابات ریاست جمهوری، آگاهانه و با نگاه فراجناحی فردی اصلح در راس امورات اجرایی کشور قرار گیرد. 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در دهه ی اخیر عده ای از خناسان انگشت شمار و مطرود جامعه که مقیم حوزه ی انتخابیه نیز نیستند به تفرقه افکنی بین مردم می پردازند که توصیه میکنیم با ارائه ی دیدگاه های کارشناسی عیار خود را در صحنه آزمایش به منصه ظهور بگذارند. 

وی در پایان افزود: آینده ی اشخاص دست خداوند متعال است؛ مردم بزرگترین قاضی کارنامه ی هر شخص خواهند بود و در فرصت بعدی گزارش کامل و جامعی از اقدامات خادم شما به اطلاع تان خواهد رسید. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet