انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/26 16:43:18
سرویس استان ها
حسینی در بازدید از بخش‌های مختلف جمعیت هلال احمر:

جمعیت هلال احمر خوزستان همواره در ارائه خدمات امدادی نقش ارزشمندی ایفا کرده است

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: جمعیت هلال احمر خوزستان همواره در ارائه خدمات امدادی نقش ارزشمندی ایفا کرده است.
جمعیت هلال احمر خوزستان همواره در ارائه خدمات امدادی نقش ارزشمندی ایفا کرده است رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: جمعیت هلال احمر خوزستان همواره در ارائه خدمات امدادی نقش ارزشمندی ایفا کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202105107897095653.jpg جمعیت,هلال,احمر,خوزستان,همواره,در,ارائه,خدمات,امدادی,نقش,ارزشمندی,ایفا,کرده,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت،  سید کریم حسینی نماینده مردم اهواز، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس و رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان  به مناسبت هفته هلال احمر از بخش های مختلف جمعیت هلال احمر خوزستان شامل داروخانه تخصصی، توانبخشی، گاما اسکن، پروتز و تزریق واکسن بازدید کرد و سپس با مدیر عامل و جمعی از پرسنل و اعضای این جمعیت دیدار و گفتگو نمود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ضمن تبریک هفته هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان یک ارگان غیر انتفاعی و مردم نهاد همواره نقش ارزشمندی در ارائه خدمات امدادی در حوادث و بحران ها ایفا نموده و مردم خوزستان تلاش ها اعضای این جمعیت را در سیل فروردین ۹۸ از یاد نبرده اند.

کریم حسینی هفته هلال احمر

وی افزود: جمعیت هلال احمر با ایجاد ساختار اطمینان بخش و بستر امن جهت سازمان دهی کمک های مردمی در هنگام بروز بحران فعالیت های خوبی داشته و در بحث مبارزه با بیماری کرونا به همراه دیگر دستگاهها تلاش های اثر بخشی داشته است.

کریم حسینی هفته هلال احمر

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر با تمرکز بیشتر بر آموزش و کادر سازی می تواند سطح خدمات رسانی را ارتقاء دهد و مطمئنا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز از طریق تامین اعتبار مورد نیاز و پیگیری موضوعات در مسیر خدمت رسانی با این جمعیت همراه و همسو هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet