انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/26 18:46:47
سرویس اجتماعی
بابایی کارنامی خبر داد:

رفع ابهامات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از رفع ابهامات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی خبر داد.
رفع ابهامات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از رفع ابهامات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg رفع,ابهامات,طرح,نقل,و,انتقال,سوابق,بیمه,یا,بازنشستگی,بین,صندوق‌های,بازنشستگی Icana

علی بابایی کارنامی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در بیان دستورکار نشست  امروز (یکشنبه 26 اردیبهشت ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت در این نشست ماده 6 طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق‌های بازنشستگی و تبصره های آن مورد بررسی قرار گرفته و به تصویب رسید و این طرح 7 ماده ای برای ارائه در صحن علنی مجلس آماده شد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست اختلاف بر سر اینکه در استخدام در قالب حجمی آیا باید دو سال آخر سابق بیمه ای ملاک بازنشستگی قرار گیرد که قرار بر این شد ابهامی که در این رابطه وجود دارد توسط مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی رفع شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تصریح کرد: در این نشست لایحه مقاوله نامه بازرسی کار 1947(1326) (اعاده شده از شورای نگهبان) نیز اصلاح شده و به تصویب رسید، همچنین لایحه تصویب مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی 1981(1360) و پروتکل 2002(1381) مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی (اعاده شده از شورای نگهبان) نیز اصلاح شده و به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کارشناسانی از وزارت اطلاعات و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet