انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/26 19:26:53
سرویس اقتصادی
فیروزی نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس را تشریح کرد

بررسی مشکلات شهرک‌های صنعتی؛ از کمبود آب تا نبود برق

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن کمبود آب و برق را یکی از مشکلات شهرک‌های صنعتی دانست و گفت: هرچند برخی از خدمات موردنیاز شهرک‌های صنعتی مانند آب، برق، جاده و اینترنت تکمیل است اما بیشتر شهرک‌های صنعتی از نظر ارائه این خدمات کامل نیستند.
بررسی مشکلات شهرک‌های صنعتی؛ از کمبود آب تا نبود برق سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن کمبود آب و برق را یکی از مشکلات شهرک‌های صنعتی دانست و گفت: هرچند برخی از خدمات موردنیاز شهرک‌های صنعتی مانند آب، برق، جاده و اینترنت تکمیل است اما بیشتر شهرک‌های صنعتی از نظر ارائه این خدمات کامل نیستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg بررسی,مشکلات,شهرک‌های,صنعتی؛,از,کمبود,آب,تا,نبود,برق Icana

حجت اله فیروزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه 26 اردیبهشت ماه)کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: دستور کار نخست امروز کمیسیون بررسی طرح دانش بنیان بود؛ این طرح به کمیته فناوری اطلاعات کمیسیون ارجاع و مقرر شد تصمیمات موردنظر در این حوزه در این کمیته اخذ شود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: دومین دستورکار امروز کمیسیون صنایع و معادن، بررسی مشکلات صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی بود.

 این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه 82 درصد واحدهای صنعتی داخل شهرک صنعتی فعال هستند، ادامه داد: واحدهایی که با وجود انعقاد قرارداد، تاکنون اقدامی برای راه‌اندازی انجام نداده‌اند و راکد و بلاتکلیف هستند شرایط برای فسخ قرارداد آنها، بازپس گرفتن زمین و واگذاری زمین به فرد دیگر فراهم می‌شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن کمبود آب و برق را یکی از مشکلات شهرک‌های صنعتی دانست، تصریح کرد: هرچند برخی از خدمات موردنیاز شهرک‌های صنعتی مانند آب، برق، جاده، اینترنت و... کامل است اما بیشتر شهرک‌های صنعتی از نظر این خدمات کامل نیستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet