انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/27 14:16:28
سرویس اقتصادی
زارع در تشریح نشست کمیسیون جهش و رونق تولید مجلس:

تنها 15 درصد از قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور اجرا شده است

سخنگوی کمیسیون جهش و رونق تولید مجلس با بیان اینکه تنها ۱۵ درصد قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور اجرا شده است گفت: مهمترین چالش پیش روی اجرای قانون مذکور، کندی و تاخیر در تصویب آیین نامه ها و عدم همکاری برخی از دستگاه‌های مشمول قانون است.
تنها 15 درصد از قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور اجرا شده است سخنگوی کمیسیون جهش و رونق تولید مجلس با بیان اینکه تنها 15 درصد قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور اجرا شده است گفت: مهمترین چالش پیش روی اجرای قانون مذکور، کندی و تاخیر در تصویب آیین نامه ها و عدم همکاری برخی از دستگاه‌های مشمول قانون است. https://cdn.icana.ir/d/019/202103104708487622.jpg تنها,15,درصد,از,قانون,حداکثر,استفاده,از,توان,تولیدی,و,خدماتی,کشور,اجرا,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی؛ در تشریح جلسه امروز (دوشنبه 27 اردیبهشت ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: جلسه امروز کمیسیون جهش تولید، جلسه‌ای نظارتی در راستای میزان اجرای قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی بود.

نماینده مردم آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون 15 درصد قانون به صورت کامل اجرا شده و 50 درصد اجرای ناقص و 35 درصد آن اجرا نشده است گفت: طبق بررسی های انجام شده مهمترین چالش پیش روی اجرای قانون مذکور، کندی و تاخیر در تصویب آیین نامه ها و عدم همکاری برخی از دستگاه‌های مشمول قانون بوده است.

وی ادامه داد: وجود برخی از ابهامات و تفاسیر در برخی مواد قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی از دیگر مشکلات احصا شده در اجرای این قانون است.

سخنگوی کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با توجه به ضروت حمایت از تولید ملی، جهش تولید و تحقق شعار سال ، نامه نگاری هایی با وزارت خانه ها و سازمان های مربوطه برای تصویب آیین نامه‌های این قانون صورت گرفته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet