انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/27 14:48:35
سرویس استان ها
همتی مطرح کرد:

توسعه جاده‌های جنوب آذربایجان‌غربی با جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: توسعه جاده‌های جنوب آذربایجان‌ غربی با جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی صورت گیرد.
توسعه جاده‌های جنوب آذربایجان‌غربی با جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: توسعه جاده‌های جنوب آذربایجان‌ غربی با جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109162414495.jpg توسعه,جاده‌های,جنوب,آذربایجان‌غربی,با,جذب,سرمایه‌گذاری,بخش,خصوصی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزار ی خانه ملت؛ حسن همتی نماینده مردم شاهین دژ و تکاب و عضو مجمع نمایندگان  استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی راهکارهای قانونی جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ساخت و توسعه محور تکاب-شاهین‌دژ- میاندوآب حضور یافت.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این نشست گفت: پروژه تعریض و بهسازی تکاب-شاهین‌دژ- میاندوآب به طول ١۴۵ کیلومتر که با تلاش و پیگیری جهادی  به عنوان طرح ملی تصویب گردید و عملیات  راهسازی آن در شش قطعه اجرا می‌شود.

وی افزود: ساماندهی ورودی شهر شاهین‌دژ و دو تونل در محور تکاب به شاهین دژ و نیز ٢ کیلومتر از خروجی میاندوآب به شاهین دژ در سال جهش تولید با پیگیریهای صورت گرفته افتتاح شد. 

نماینده مردم تکاب و شاهین دژ در مجلس خاطرنشان کرد: احداث پل چمقوره، تکمیل رمپ‌های ورودی و خروجی تونل‌ها و هم‌چنین بهسازی و احداث ٢١ کیلومتر از دیگر فعالیت‌ها جهت ارتقای ایمنی این محور پرتردد به شمار می‌رود که این پروژه در فصل زمستان هم تعطیل نبوده و بشدت در حال فعالیت میباشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet