انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/28 08:18:13
سرویس استان ها
ابراهیمی:

بیمارستان امام خمینی (ره) الشتر مجهز به دستگاه اکسیژن ساز سانترال شد

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: با پیگیری های صورت گرفته دستگاه اکسیژن ساز سانترال به بیمارستان امام خمینی (ره) الشتر رسید.
بیمارستان امام خمینی (ره) الشتر مجهز به دستگاه اکسیژن ساز سانترال شد نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: با پیگیری های صورت گرفته دستگاه اکسیژن ساز سانترال به بیمارستان امام خمینی (ره) الشتر رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/202105109149549838.jpg بیمارستان,امام,خمینی,(ره),الشتر,مجهز,به,دستگاه,اکسیژن,ساز,سانترال,شد Icana

 یحیی ابراهیمی؛ نماینده مردم سلسله و دلفان و رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: با پیگیری های صورت گرفته دستگاه اکسیژن ساز سانترال به بیمارستان امام خمینی (ره) الشتر رسید.

این نماینده  مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: با تلاش مدیران استانی و شهرستانی بهداشت و درمان برای تجهیز بیمارستان های سلسله و دلفان، دستگاه اکسیژن ساز سانترال بیمارستان امام خمینی (ره) تحویل مسئولین این بیمارستان شد. 

وی با بیان اینکه دستگاه اکسیژن ساز یکی از تجهیزات ضروری برای نجات جان بیماران حاد تنفسی و کرونایی است، افزود: دستگاه اکسیژن ساز سانترال بیمارستان ابن سینای دلفان، در ماه گذشته تحویل این بیمارستان شد. 

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس خاطرنشان کرد:با پیگیری های صورت گرفته و تحولات به وجود آمده در روند تجهیز و توسعه بیمارستان های ابن سینای دلفان و امام خمینی (ره) سلسله در یکسال اخیر، به زودی این بیمارستان ها به قطب پزشکی و بهداشتی و درمانی استان تبدیل خواهند شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet