انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/27 15:41:52
سرویس استان ها

گزارش نظارت میدانی محبی نجم آبادی نماینده مردم سبزوار در سه ماه اخیر

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس از پیگیری ها و عملکرد خود در خصوص مشکلات و مسائل حوزه انتخابیه گفت.
گزارش نظارت میدانی محبی نجم آبادی نماینده مردم سبزوار در سه ماه اخیر نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس از پیگیری ها و عملکرد خود در خصوص مشکلات و مسائل حوزه انتخابیه گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202011100666604754.jpg گزارش,نظارت,میدانی,محبی,نجم,آبادی,نماینده,مردم,سبزوار,در,سه,ماه,اخیر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ بهروز محبی نجم‌آبادی نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس و سخنگوی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی از پیگیری ها در خصوص مشکلات و مسائل حوزه انتخابیه خود گفت: طی ماه های گذشته تا کنون اقداماتی از قبیل افتتاح گمرک، تقدیر و تشکر اتحادیه کافه قناد و شیرینی پز در پی تامین روغن ، احیا و لایروبی قنوات سبزوار  و پیگیری رفع موانع صدور مجوزهای بخش نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در استان خراسان رضوی و اعمال مدرک دوم فرهنگیان مورد تایید شورای نگهبان صورت گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: همچنین در خصوص پیگیری  14 خانواده سی اف در سبزوار  که برای تامین دارو با مشکل مواجه هستند، دکتر جان بابایی نیز  برای تامین داروی این بیماران در اسرع وقت قول مساعد دادند .

وی افزود: همچنین مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوان داری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و معاون آبخیز داری استان در غرب خراسان حضور یافته و در این بازدید برای افزایش حجم یا جانمایی جدید، بر بازنگری طرح مطالعاتی سد تاکید شد و برای رفع خطر و بحران برای بارش های امسال دستورات لازم صادر گردید.

محبی نجم آبادی بیان کرد: همچنین آغاز عملیات اجرایی بهسازی جاده یحیی‌آباد_شامکان، تعیین تکلیف بیمارستان علی اصغر خوشاب پیرو درخواست شورای اسلامی و دهیاری روستای  مچ در خصوص استقرار بهورز خانم و پیگیری های دفتر ارتباطات مردمی بنده به گفته معاونت بهداشت و درمان سرکار خانم دکتر نوده ، بهورز خانم در این روستا مستقر گردید.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس اظهار کرد: انجام وارسی سیستم های کمک ناوبری و روشنایی چراغ های پاپی باند فرودگاه شهدای سبزوار به مدت دو روز کاری و در تاریخ های ٢٩ و ٣٠ دی ماه ١٣٩٩ با موفقیت انجام گردید و آغاز عملیات حفاری جهت جدول گذاری نهر ضلع شرقی خیابان اسرار جنوبی، افزایش منابع اعتباری حوزه آبخیزداری و آبخوانداری در بودجه 1400 همچنین میل خسروگرد و مصلای تاریخی سبزوار در مجموعه ی آثار نفیس تشخیص داده شدند.

وی افزود: با اقدام دولت در اصلاحیه سند بودجه و توجه خاص کمیسیون تلفیق، مبلغ قابل توجهی برای افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در نظر گرفته شد،امیدوارم با اجرایی شدن آن کمی از آلام این عزیزان کاسته شود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: راه اندازی مجدد قطار آزادوار - مشهد ، خریداری دستگاه آب شیرین‌کن شهر سلطان آباد با پیگیری های نمایندگان مردم دیار سربداران، ارتقای روستای ریوند شهرستان داورزن به شهر و افتتاح کتابخانه شهدای ملوند با همیاری گروه جهادی شهدا و  همزمان با برگزاری نخستین همایش ملی "ایران، جغرافیای مهربانی" در دیار سربداران برگزار گردید.

محبی نجم آبادی بیان کرد: در مجلس علیرغم مخالفت کمیسیون و دولت،  رتبه بندی و اعمال  مدارک معلمان و پرداخت  مطالبات  معلمان مأمور به مدارس خارج از کشور  تصویب شد و  قرارگیری پروژه تکمیل جاده سلطان آباد_جوین_فرومد در ردیف پروژه های ملی و پیگیری وحصول نتیجه جهت دریافت ۲۰ ویلچر برای نیازمندان که بنا به نیاز بیشتر در حوزه انتخابیه مقرر گردید که ۵۰عدد به این تعداد اضافه شود، از طرفی  در حوزه گردشگری پیگیر برای دریافت ۲۰۰ میلیون تومان جهت مرمت آرامگاه بیهقی (فرید خراسانی) هستیم.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس اظهار کرد: ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان برای منطقه محروم روداب و حاشیه شهر سبزوار صورت گرفته و مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان جهت مساعدت به شهرداری روداب در نظر گرفته شده است که ۲۲۰میلیون آن پرداخت شده و مابقی تا پایان سال پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: دریافت۳۱۳جهیزیه برای زوج ها  جوان، تجهیز امکانات اداره راهداری داورزن در پی سفر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به حوزه انتخابیه، اختصاص ردیف و اعتبار مرکز تحقیقات سلولی ملکولی علوم پزشکی سبزوار و استقرار پادگان درجه داری ناجا در سبزوار نیز صورت گرفت.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس با بیان اینکه  اعتباری جهت حفظ  و مرمت بنای، مذکور در اختیار اداره  میراث فرهنگی سبزوار قرار گیرد، خاطرنشان کرد: رشته تکنولوژی پرتو شناسی مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی سبزوار راه اندازی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet