انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/27 18:35:20
سرویس اقتصادی
شاکری تشریح کرد؛

محرومیت زدایی از طریق احیای مسولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی

رئیس فراکسیون جهاد سازندگی و پیشرفت مجلس گفت: موضوع مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها فصل جدیدی در حوزه محرومیت زدایی و پیشرفت را باز می‌کند و این موضوع از طریق فراکسیون جهاد سازندگی مجلس، پیگیری شود.
محرومیت زدایی از طریق احیای مسولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی رئیس فراکسیون جهاد سازندگی و پیشرفت مجلس گفت: موضوع مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها فصل جدیدی در حوزه محرومیت زدایی و پیشرفت را باز می‌کند و این موضوع از طریق فراکسیون جهاد سازندگی مجلس، پیگیری شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104680614980.jpg محرومیت,زدایی,از,,طریق,احیای,مسولیت,اجتماعی,بنگاه,های,اقتصادی Icana

اقبال شاکری رئیس فراکسیون جهاد سازندگی و پیشرفت مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بررسی موضوع پیگیری و نظام مندسازی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی کشور در نشست مشترک این فراکسیون با دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس گفت: الگوی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در آبادانی و سازندگی کشور با تاکید بر تجربه شهرستان خواف در استان خراسان رضوی در این جلسه ارائه شد.

شاکری با بیان اینکه موضوع مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها فصل جدیدی در حوزه محرومیت زدایی و پیشرفت را باز خواهد کرد، اظهار کرد: مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها نیز در نشست مشترک با رئیس مجلس به فراکسیون جهاد سازندگی و پیشرفت مجلس واگذار شد تا با همراهی و تعامل با سایر کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس پیگیری شود.

وی تاکید کرد:رسیدگی به موضوع مسئولیت اجتماعی شرکت‌های معدنی اکنون در شهرستان خواف استان خراسان رضوی در حال اجراست و فراکسیون جهاد سازندگی و پیشرفت مجلس با استفاده از تجربه این شهرستان و با ماموریت ویژه اقدامات لازم را در این زمینه پیگیری می کند تا بتواند فصل جدیدی از اقتصادی قوی در جهت عملیاتی ساختن بیانیه گام دوم انقلاب بردارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet