خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/28 16:10:33
سرویس استان ها
پاک مهر خواستار شد:

ضرورت کمک رسانی، اسکان موقت و امداد به زلزله زدگان و آسیب دیدگان زلزله شهرستان جاجرم

ماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس در بازدید از منطق زلزله زده جاجرم بر ضرورت کمک رسانی، اسکان موقت و امداد به زلزله زدگان و آسیب دیدگان ناشی از زلزله تاکید کرد.
ضرورت کمک رسانی، اسکان موقت و امداد به زلزله زدگان و آسیب دیدگان زلزله شهرستان جاجرم ماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس در بازدید از منطق زلزله زده جاجرم بر ضرورت کمک رسانی، اسکان موقت و امداد به زلزله زدگان و آسیب دیدگان ناشی از زلزله تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012109277180793.jpg ضرورت,کمک,رسانی،,اسکان,موقت,و,امداد,به,زلزله,زدگان,و,آسیب,دیدگان,زلزله,,شهرستان,جاجرم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از مناطق زلزله زده جاجرم بازدید کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت: از اولین ساعت پس از وقوع زمین لرزه در شهرستان جاجرم ، تیم مدیریت بحران و امدادگران هلال احمر و مدیران شهرستانی و استانی در بین مردم زلزله زده حضور پیدا کردند که می توان گفت این اقدام، یکی از سریعترین زمان های حضور امدادگران در صحنه حوادث بوده است.

وی افزود: مطابق پروتکل های امدادی،ارزیابی اولیه از خسارات احتمالی حادثه در اولویت قرار گرفت و به سرعت در همان دقایق اولیه پس‌از وقوع زلزله ،تیم های ارزیاب در روستاهای آسیب دیده حضور پیدا کردند که لازم است در پایان از حضور آگاهانه و انسان دوستانه فرماندار جاجرم و تیم های امدادی،عملیاتی،نجاتگران،امدادگران در اعزام بالگرد امدادی و نهادهای حمایتی در کمک رسانی ،اسکان موقت و امداد به زلزله زدگان،آسیب دیدگان زلزله ۵.۵ ریشتری در شهرستان جاجرم تشکر شود.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان درمجلس خاطرنشان کرد:  در زلزله بامداد امروز ۹۵۶ واحد مسکونی در ۳۱ شهر و روستا در شهرستان جاجرم خسارت دیدندو ۴۶ واحد مسکونی به طور کامل تخریب شدند و باید بازسازی شوند ./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet