خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/28 16:09:52
سرویس استان ها
سیاه کلی:

بخشی از درآمد و فعالیت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری دریاچه اوان به مردم روستای اوان واگذار شود

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: بخشی از درآمد و فعالیت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری دریاچه اوان به مردم روستای اوان واگذار شود.
بخشی از درآمد و فعالیت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری دریاچه اوان به مردم روستای اوان واگذار شود نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: بخشی از درآمد و فعالیت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری دریاچه اوان به مردم روستای اوان واگذار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100522525459.jpg بخشی,از,درآمد,و,فعالیت,های,سرمایه,گذاری,در,حوزه,گردشگری,دریاچه,اوان,به,مردم,روستای,اوان,واگذار,شود Icana

به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،لطف‌اله سیاه‌کلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک و رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی درخصوص وضعیت پروژه گردشگری دریاچه اوان قزوین  گفت: قرار بر این شد بخشی از درآمد و فعالیت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری به مردم روستای اوان واگذار شود.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: اوان دریاچه‌ای منحصر به فرد در دامنه کوه خشچال، یکی از جاذبه‌های قزوین است اگرچه این روز‌ها به خاطر کرونا کمتر گذر گردشگران به این منطقه می‌افتد، اما دغدغه مدیران استان جذب سرمایه گذار و احداث مجتمع گردشگری در حاشیه این دریاچه است.

وی افزود: پروژه گردشگری  دریاچه اوان به مساحت ۵ هکتار با ۲۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در حال اجراست. اما اهالی درباره نحوه اجرای این طرح به علت از بین رفتن منابع طبیعی حرف‌هایی برای گفتن دارند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet