ولادت امام موسی کاظم (ع)
1400/02/28 16:08:43
سرویس استان ها
سبزی در جلسه شورای اداری شهرستان زرندیه:

تسهیل امور مردم توسط مسئولین ادارات الزامی است

نماینده مردم زرندیه در مجلس بابیان اینکه تسهیل امور مردم توسط مسئولین ادارات الزامی است،گفت: کنترل قیمتها و نظارت بر صنوف بسیار مهم است.
تسهیل امور مردم توسط مسئولین ادارات الزامی است نماینده مردم زرندیه در مجلس بابیان اینکه تسهیل امور مردم توسط مسئولین ادارات الزامی است،گفت: کنترل قیمتها و نظارت بر صنوف بسیار مهم است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107278606223.jpg تسهیل,امور,مردم,توسط,مسئولین,ادارات,,الزامی,,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت ، حجت الاسلام محمد سبزی در جلسه شورای اداری شهرستان زرندیه اظهار کرد: اسرائیلی که روزی رویای تصرف اراضی نیل تا فرات را در سر می‌پروراند هم اکنون به لطف مقاومت در پناهگاه‌های خود زمین‌گیر شده است و بزرگانشان پا به فرار گذاشته و در سرزمین‌های دور دست سکنی گزیده‌اند تا برد موشک‌های میدان به آنجا نرسد.

نماینده مردم زرندیه و ساوه در ادامه به تسهیل امور مردم توسط مسوولین ادارات و نهادها تاکید کرد و ادامه داد: مسوولین می‌بایست از دفاتر خویش بیرون آمده و به درون مردم رفته و مشکلات را احصاء کرده و در صدد حل آنها برآیند.

وی کنترل قیمتها و نظارت بر صنوف را بسیار مهم و ضروری دانست و از دستگاه‌های ذی‌ربط خواست تا در این خصوص اهتمام بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم  زرندیه و ساوه  در مجلس جلب رضایت مردم را موجب افزایش اعتماد عمومی و افزایش امید در بین مردم و نهایتا باعث شکست ترفندهای دشمنان دانست./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet