خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1400/02/28 16:12:23
سرویس استان ها
همتی با اشاره به  توسعه جاده‌های جنوب آذربایجان‌غربی:

حمایت از بخش خصوصی در دستور کار قرار بگیرد

نماینده مردم تکاب و شاهین‌دژ در مجلس گفت: پروژه تعریض و بهسازی تکاب-شاهین‌دژ- میاندوآب به طول ۱۴۵ کیلومتر که به عنوان طرح ملی تصویب شده و عملیات راهسازی آن در ۶ قطعه اجرا می‌شود.
حمایت از بخش خصوصی در دستور کار قرار بگیرد نماینده مردم تکاب و شاهین‌دژ در مجلس گفت: پروژه تعریض و بهسازی تکاب-شاهین‌دژ- میاندوآب به طول ۱۴۵ کیلومتر که به عنوان طرح ملی تصویب شده و عملیات راهسازی آن در ۶ قطعه اجرا می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202103100566563682.jpg حمایت از بخش,خصوصی,در,دستور کار,قرار,بگیرد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،حسن همتی با اشاره به اینکه توسعه جاده‌های جنوب آذربایجان‌غربی با جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی امکان‌پذیر است اظهار داشت: در این راستا نشستی به منظور بررسی راهکارهای قانونی جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ساخت و توسعه محور  تکاب-شاهین‌دژ- میاندوآب برگزار شد.

نماینده مردم تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: پروژه تعریض و بهسازی تکاب-شاهین‌دژ- میاندوآب به طول ١45 کیلومتر که به عنوان طرح ملی تصویب شده و عملیات راهسازی آن در 6 قطعه اجرا می‌شود.

وی افزود: ساماندهی ورودی شهر شاهین‌دژ و دو تونل در محور تکاب به شاهین دژ و نیز ٢ کیلومتر از خروجی میاندوآب به شاهین دژ در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نیز انجام شد.

همتی تصریح کرد: احداث پل چمقوره، تکمیل رمپ‌های ورودی و خروجی تونل‌ها و هم‌چنین بهسازی و احداث ٢١ کیلومتر از دیگر فعالیت‌ها برای ارتقای ایمنی این محور پرتردد به شمار می‌رود.

نماینده مردم تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این پروژه در فصل زمستان نیز تعطیل نبوده و به شدت در حال فعالیت است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet