انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/28 16:13:41
سرویس استان ها
علیزاده برمی عنوان کرد:

توجه به کشت گلخاته ای و توسعه آن؛ راه حلی مناسب برای معضل کمبود آب

نماینده مردم دامغان در مجلس بر توجه به کشت گلخاته ای و توسعه آن به عنوان راه حلی مناسب برای معضل کمبود آب تاکید کرد.
توجه به کشت گلخاته ای و توسعه آن؛ راه حلی مناسب برای معضل کمبود آب نماینده مردم دامغان در مجلس بر توجه به کشت گلخاته ای و توسعه آن به عنوان راه حلی مناسب برای معضل کمبود آب تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108204820896.jpg توجه,به,کشت,گلخاته,ای,و,توسعه,آن؛,راه,حلی,مناسب,برای,معضل,کمبود,آب Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،؛ علی اکبر علیزاده برمی نماینده مردم دامغان و عضو مجمع نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی با مسئولان و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان دامغان دیدار و گفتگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم با توجه به معضل کمبود آب، بر توجه ویژه به کشت گلخانه‌ای و توسعه آن، همچنین تغییر نحوه آبیاری باغات در جهت مصرف کم آب کشاورزی و در عین حال بالا بردن راندمان آن تاکید کرد.

وی اتمام هر چه زودتر طرحهای نیمه تمام، مانع‌یابی و اقدام در جهت رفع موانع با شناسایی ظرفیت‌های موجود، ارزیابی آنها و برنامه‌ریزی برای رسیدن به نقطه مطلوب را خاطرنشان نمود.

نماینده مردم دامغان در مجلس در این خصوص گفت:  با وجود همدلی مسئولین و ارتباطاتی که در وزارت جهاد کشاورزی برقرار است و همچنین عضویت بنده به عنوان نماینده مردم دامغان، در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، زمینه لازم برای جبران عقب ماندگی‌ها فراهم است. لذا خداوند حجت را بر ما تمام کرده و می‌توانیم عقب افتادگیهای شهرستان را در این دوره جبران کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet