انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/28 12:19:02
سرویس صحن
طی بیانیه ای:

نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کردند

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس در محکومیت حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را قرائت کرد.
نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کردند عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس در محکومیت حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904107054697649.jpg نمایندگان,اقلیت,های,دینی,در,مجلس,حملات,وحشیانه,رژیم,صهیونیستی,به,نوار,غزه,را,محکوم,کردند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محسن دهنوی در نشست علنی امروز (سه شنبه 28 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس درخصوص فلسطین و محکومیت جنایت های رژیم صهیونیستی  بیانیه ای ارائه کردند که جای تقدیر دارد، این عزیزان به عنوان نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی پیگیر احقاق حقوق مردم مظلوم فلسطین هستند.

متن بیانیه بدین شرح است:

در طی چند روز گذشته رژیم صهیونیستی پس از به آتش کشیدن مسجد الاقصی قبله گاه اول مسلمین جهان، اقدامات وحشیانه و ناجوانمردانه ای را علیه مردم ستمدیده فلسطین در غزه انجام داده است و تحت هیچ شرایطی به کمترین حقوق افراد و ساکنان آن و همچنین مسلمانان ساکن فلسطین اشغالی احترام نگذاشته و منازل مردم بی دفاع در غزه را هدف گسترده جنگنده ها و موشک های خود قرار داده است و باعث به شهادت رسیدن بسیاری از زنان ، مردان و کودکان بیگناه شده است.

سکوت و بی تفاوتی هر انسان باایمانی، آزاده و باوجدان، خطایی نابخشودنی است که بی تردید در یاده و خاطره تاریخ باقی خواهد ماند.

در بحران سیاسی ایجاد شده در فلسطین اشغالی که دولت آن در حال تزلزل و از هم پاشیدگی است، نتانیاهو با ایجاد جنگی از پیش برنامه ریزی شده و نابرابر درصدد ایجاد انسجام احزاب مختلف صهیونیست هاست و برای رسیدن به این هدف شوم خود حاضر است صدها نفر از مردان، زنان و کودکان را در خون خود بغلطاند.

بدینوسیله اینجانبان ضمن محکوم کردن حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکید می کنیم که سکوت و بی عملی نهادهای بین المللی چون سازمان ملل و کشورهای مدعی حقوق بشر اساساً محلی از اعراب ندارد.

در پایان ضمن ادای احترام به مردم فلسطین خواهان توقف حملات بی رحمانه به آنان بوده و برای موفقیت، پیروزی و امنیت و سلامتی آنان دعا می کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet