انتخابات ریاست جمهوری
1400/02/28 17:01:50
سرویس اقتصادی
خدابخشی در تشریح نشست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی و نحوه تخصیص ارز 4200 تومانی تصویب شد

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب طرح تحقیق و تفحص از پرداخت و دریافت حقوق های نامتعارف و نجومی و همچنین درخصوص اجرای قانون تامین کالاهای اساسی و تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی و قوانین حقوق و دستمزد در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی و نحوه تخصیص ارز 4200 تومانی تصویب شد نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب طرح تحقیق و تفحص از پرداخت و دریافت حقوق های نامتعارف و نجومی و همچنین درخصوص اجرای قانون تامین کالاهای اساسی و تخصیص ارز 4200 تومانی و قوانین حقوق و دستمزد در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg تحقیق,و,تفحص,از,حقوق,های,نجومی,و,نحوه,تخصیص,ارز,4200,تومانی,تصویب,شد Icana

محمد خدابخشی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست عصر امروز (سه شنبه 28 اردیبهشت) کمیسیون متبوع خود گفت: با حضور انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری استخدامی کشور درخواست تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از دریافت و پرداخت حقوق های نامتعارف و نجومی بررسی شد.

وی ادامه داد: در این جلسه رسیدگی به درخواست جمعی از نمایندگان برای اعمال ماده 234 با موضوع استنکاف دولت از ساماندهی سامانه ثبت حقوق و مزایا بررسی و بعد از رأی گیری، این درخواست به تصویب کمیسیون نرسید.

خدابخشی افزود: بررسی درخواست تعدادی از نمایندگان جهت انجام تحقیق و تفحص از عملکرد دولت درخصوص اجرای قانون تامین کالاهای اساسی و تخصیص ارز 4200 تومانی و قوانین حقوق و دستمزد در این جلسه بررسی و در نهایت به تصویب کمیسیون برنامه و بودجه رسید.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار کرد: همچنین در بحث رسیدگی به درخواست جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از پرداخت دریافت و پرداخت حقوق های نامتعارف و نجومی، انصاری اعلام کرد که پیش از این با کمک دیوان محاسبات حدود 23 میلیارد تومان از محل حقوق های نجومی به خزانه دولت بازگردانده شده، اما در نهایت بعد از بحث و بررسی ها، انجام این تحقیق و تفحص نیز به تصویب اعضای این کمیسیون رسید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet