هدر اصلی
1400/02/28 19:12:45
سرویس اقتصادی
موسوی مطرح کرد؛

سوالات نمایندگان درباره بازار سرمایه و مناطق آزاد با حضور دژپسند بررسی شد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سوالات تعدادی از نمایندگان در حوزه‌های ملی و استانی با موضوع  مالیات، گمرک، اموال تملیکی، بازار سرمایه، مناطق آزاد و ... با حضور وزیر اقتصاد و دارایی و معاونان وی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
سوالات نمایندگان درباره بازار سرمایه و مناطق آزاد با حضور دژپسند بررسی شد عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سوالات تعدادی از نمایندگان در حوزه‌های ملی و استانی با موضوع  مالیات، گمرک، اموال تملیکی، بازار سرمایه، مناطق آزاد و ... با حضور وزیر اقتصاد و دارایی و معاونان وی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202007104127291204.jpg سوالات,نمایندگان,درباره,بازار,سرمایه,و,مناطق,آزاد,با,حضور,دژپسند,بررسی,شد Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، سیدکاظم موسوی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در تشریح نشست امروز این کمیسیون گفت: سوالات تعدادی از نمایندگان در حوزه‌های ملی و استانی با موضوع  مالیات، گمرک، اموال تملیکی، بازار سرمایه، مناطق آزاد و ... با حضور دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی و معاونان وی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: بیشتر نمایندگان از توضیحات دژپسند قانع شدند اما برای بررسی تعدادی دیگر از سوالات مقرر شد، جلسات دیگری برگزار و اطلاعات تکمیلی از سوی وزیر ارائه شود. البته به دلیل محدودیت زمانی و رعایت پروتکل های بهداشتی امکان حضور برخی نمایندگان سوال کننده در این نشست میسر نشد و در جلسات بعدی این موضوع نیز رسیدگی خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: امیدوارم وزارت اقتصاد و دارایی برای اقناع نمایندگان نسبت به سوالات آنها که درباره مشکلات و دغدغه های موکلینشان است، تمام تلاش خود را انجام داده تا مشکلات مردم مرتفع شود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet