اربعین حسینی
1400/03/02 11:25:14
سرویس فضای مجازی

انتخابات در آئینه توئیتر نمایندگان مجلس

نمایندگان مجلس یازدهم در توئیتر یادداشت های متفاوتی را درباره انتخابات ریاست جمهوری منتشر کردند.
انتخابات در آئینه توئیتر نمایندگان مجلس نمایندگان مجلس یازدهم در توئیتر یادداشت های متفاوتی را درباره انتخابات ریاست جمهوری منتشر کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202105103058906658.jpg انتخابات,در,آئینه,توئیتر,نمایندگان,مجلس Icana

به گزارش   خبرگزاری خانه ملت،نمایندگان مردم در مجلس یازدهم در توئیتر یادداشت هایی را درباره انتخابات 1400منتشر کردند:

سید غنی نظری خانقاه  نماینده خلخال و کوثر و عضو هئیت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی نوشت:‏فارغ از دعواهای جناحی و سیاسی سوال  این است که با رکورد جدید تورم حدود۵۰ درصد که در هفتاد سال گذشته بی‌ سابقه است چگونه اعضای کابینه دولت از معاون اول تا رئیس بانک مرکزی و سایرین به خود اجازه داده اند برای ریاست جمهوری ثبت نام کنند!

محمود احمدی بیغش نماینده شازند و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توییتی نوشت:‏‎‏بعد از فروپاشی سد آهنین اسرائیل ،به یاری خدا یکی از سدهای آهنین کاذب و قدرت طلب که خانوادگی ، چهار دهه  ول کن ماجرا هم نیستند ، نیز در ۲۸ خرداد توسط مردم ایران شکسته خواهد شد.

علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان درمجلس و سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در توئیتی نوشت:در آستانه انتخابات باکارنامه برجام، تقاضا دارم تحقیق و تفحص از مقامات و افراد مربوطه صورت گیرد و تمام جوایز اعم از مدال ها، الواح سپاس و سکه های طلابه صورت کامل به بیت المال بازگردانده شود تا در تاریخ نماند که گروهی بابت خسارت محض جایزه و مدال دریافت کرده اند و بعدهم طلبکار شده اند.

محمود عباس زاده مشکینی نماینده مردم مشکین شهر در مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:‏اساسا آنچه برای ‎حاکمیت از ‎انتخابات مطلوب است ‎؛مشارکت حداکثری مردم و نشاط و سلامت و عدالت انتخاباتی در راستای منافع ملی است و آنچه برای نامزدها و ‎احزاب و جناح ها مطلوب می باشد ‎برنده شدن است.
مجلس یک نهاد حاکمیتی است و در ‎راس امور؛نباید مجلس را در حد یک حزب و جناح پایین آورد.

جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان  عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس،در توئیتی نوشت:اسحاق ‎جهانگیری دوباره با بغض گفت برای تغییر آمده است.البته یادمان نرفته ایشان توان تغییر رئیس دفتر خود را هم نداشتند!

 اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم در مجلس و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:‏کاندیداها در بسیاری از کشورها از یک یا دو سال قبل، تبلیغات خود را شروع می‌کنند اما در کشور ما کمتر از یک ماه است و فرصتی برای ارائه برنامه خود ندارند. این یک نقص در قانون انتخابات ما است.

مسلم صالحی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی نوشت:‏کسانی که عدم حضور مردم را در پای صندوق رای، تبلیغ می کنند، چرا به مردم نمی گویند آمریکا و دوستانش این عدم حضور را فقط برای توجیه ادامه فشار اقتصادی و ترور معیشتی همان مردم می خواهد ...

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس و نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:‏دکتر قالیباف یک مردجهادی وانقلابی ومدافع حقوق مردم است؛ او نشان داد عطش جاه ومقام ندارد وحمایت او از ‎جبهه انقلاب عملی است...قطعا با ورود آقای رئیسی به عرصه ‎انتخابات و انسجام ملت و جبهه مردمی انقلاب در حمایت از ایشان، مردم آینده روشن و امیدبخشی را رقم خواهند زد ان شاءالله


علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش‌ های مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:کشورداری و تحول اقتصادی نه با قانون شکنی، نه با حرف درمانی، نه با سستی و بیگانه پرستی، نه با غفلت از ظرفیت‌های داخلی و نه با تصمیمات ۲۰دقیقه‌ای میسر نخواهد شد.


سیداحسان خاندوزی نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی نوشت:‏به تازگی رکورد ۷۵ ساله تورم در ایران شکسته شد (اگر غیر از این است بانک مرکزی، گزارش فروردین۱۴۰۰ را منتشر کند!)
ایران فقط در سالهای اِشغال، شاهد تورم بالاتر از ۵۰٪ بود.با این وجود، اعضای دولت آقای روحانی به جای "ثبت‌نام برای دولت آینده" آیا نباید خجالت‌زده باشند؟

 اقبال شاکری نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس و رییس فراکسیون جهادسازندگی و پیشرفت مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: بجای پاسخگویی در مورد ترک فعل هایی که صورت گرفته، با وقاحت تمام کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شده اند!!!
لابد با برنامه ویرانی کامل ایران...جهانگیری... آخوندی...

هادی بیگی‌نژاد نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی نوشت:آقای اسحاق جهانگیری  نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد و گفت برای تغییر آمده ام. واقعا جای ایشان در دولت آقای روحانی خالی بود تا مردم طعم تغییر را زودتر بچشند. فقط امیدواریم این دوره نامزد ضربه گیر کسی نبوده و هویت مستقل داشته باشند.

 محمود احمدی بیغش نماینده شازند و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توییتی نوشت:‏‎
در ‏انتخابات ریاست جمهوری رئیسی  ‎و رقبا ....در جلسه امروز متوجه شدم مسیر کمی اشتباه است. آقای رئیسی علیرغم همه خوبی ها دلربایی سیاسی ، انتخاباتی ندارد.

جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان  عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس،در توئیتی نوشت:‏سال ۹۶ در سخنرانی‌های خود برای مردم استدلال می‌آوردم که با ادامه دولت ‎روحانی باید منتظر دلار۱۵۰۰۰ تومان باشیم، عده‌ای حرفهایم را مسخره می‌کردند.
امروز به شما مردم می‌گویم با ادامه دولت روحانی توسط ‎لاریجانی باید منتظر ‎دلار ۱۵۰،۰۰۰ تومانی باشید.دولت سوم روحانی...

سیدمصطفی آقامیرسلیم نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، در  توئیتی نوشت:وعده های پوچ، عوامفریبی، ‎دروغ، نفاق، تکبر و تخلف مسئولان ریشه سلب اعتماد ‎مردم و کاهش رغبت به مشارکت است.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس و نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:کرونا فقط عارضه ویروسی نیست، بیماری  مدیریتی در ایران است که ماه‌هاست گریبان مردم را گرفته و آسیب‌های اجتماعی و روانی که تحمیل شده کمتر از تلفات انسانی آن نبوده است. ‎وقتی رییس جمهور شدم نظام مدیریت کرونا و واکسن را به نفع مردم تغییر خواهم داد. دولتِ سلام...

 فریدون عباسی دوانی  ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏نماینده مردم کازرون و کوه‌چنار در مجلس یازدهم و رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:‏مردم بدانند؛مراحل کارشناسی تا مدیریت ارشد را گذراندم و الان وارد عرصه انتخابات شدم.من نه فرزند و داماد و نه در باند افراد خاصی بودم.نه از رانتی و نه از عکس شخصیتی استفاده کردم و نه از دوران جنگ فیلم و عکس منتشر می‌کنم که پشت آن پنهان شوم.می‌خواهم با مردم باشم و برای آنها کار کنم. 

 سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی نوشت: آیت الله ‎رئیسی را عدالتخواه ،ضدفساد ،مردمی و معتقد به جوانان و توانمندی های داخلی میدانم او قطعا با عملکرد انقلابی و جهادی خود در پیشگاه خداوند و مردم سربلند خواهدشد.حمایت از او امروز یک امر بسیار بسیار مهم است.

ابراهیم رضائی نماینده مردم تهران دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: ‏از عموم مردم عزیز و انقلابی استان بوشهر برای راه‌اندازی ستاد مردمی حامیان ‎آیت‌الله رئیسی دعوت می‌کنم. ستاد رئیسی منحصر به یک فرد یا گروه خاص نیست، ستادی برای پیروزی مردم و شکست ناکارآمدی و فساد است.

مهرداد گودرزوندچگینی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی و عضوکمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در توئیتی نوشت: تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت حضور کاندیدای توانمند در جایگاه نامزدی برای ریاست جمهوری دوره سیزدهم بود اما انتخاب بعداز احراز صلاحیت با مردم خواهد بود. سوابق و برنامه محوری مهمترین وجه کاندیدای برجسته است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet