شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/08/28 16:38:00
سرویس بین الملل

نایب رئیس مجلس فلسطین: ما باید بین تروریسم و مبارزه برای پایان اشغالگری تفاوت قائل شویم

نایب رئیس مجلس فلسطین با تشریح وضعیت اشغال فلسطین، مبارزه برای دفاع و جلوگیری از اشغال را امری جدا از ترور خواند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تایسرکوبا در جلسه بعد از ظهر نشست امروز دوشنبه گفت: سرزمین آبا و اجدادی ما اشغال شده و ما برای دستیابی به حقوق مشروع خود مبارزه می کنیم و اسرائیل اشغالگر، خود مبرا از مرجعیت های بین المللی است.

وی افزود: عملکرد اسرائیل نشان می دهد یک تجاوزگر است و این حق را از مردم فلسطین می گیرد تا دولت قانونی خود را برپا کنند.

وی ادامه داد: اسرائیل دیوار حائل ایجاد می کند تا روستاها و شهرهای فلسطین را به محاصره در بیاورد بدون اینکه اعتنایی به مصوبات بین المللی داشته باشد.

تایسر کوبا افزود: بی تردید سیاست های دوگانه و عدم صداقت در برخورد با سیاست های بین المللی که آمریکا در پیش گرفته موجب زیاده روی اسرائیل در نادیده گرفتن حق ما شده و ما امیدواریم پارلمان های آسیایی حرکتی برضد پارلمان رژیم صهیونیستی داشته باشند.

وی در پیامی به اشغالگران گفت: ما پارلمان های آسیا در برابر پارلمان اسرائیل و ربودن 44 تن از اعضای پارلمان فلسطین ایستاده ایم.

نایب رئیس مجلس فلسطین با تایید برنامه هسته ای ایران گفت: آمریکا ایران را تهدید می کند در حالی که اسرائیل بمب هسته ای در اختیار دارد و همچنین خود آمریکا که محکوم کننده تروریسم است، خود بزرگترین سازمان های تروریستی را دارد.

وی تاکید کرد: ما باید بین تروریسم و مبارزه برای پایان اشغالگری تفاوت قائل شویم.

تایسرکوبا در پایان با اشاره به، به حد نصاب نرسیدن جلسه بعد از ظهر از پارلمان های آسیایی خواست تا موضوعات آسیا را با جدیت بیشتری دنبال کنند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet