خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/03/07 13:54:26
سرویس استان ها
درخشان:

کنکور سراسری برای اولین بار در سرباز, بمپور و بنت برگزار می گردد

نماینده مردم ایرانشهر، دلگان، بمپور، فنوج، سرباز، راسک و بخش های بنت، لاشار، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی در مجلس از برگزاری کنکور سراسری در سرباز و بنت برای اولین بار خبر داد.
کنکور سراسری برای اولین بار در سرباز, بمپور و بنت برگزار می گردد نماینده مردم ایرانشهر، دلگان، بمپور، فنوج، سرباز، راسک و بخش های بنت، لاشار، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی در مجلس از برگزاری کنکور سراسری در سرباز و بنت برای اولین بار خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012109648717387.jpg کنکور,سراسری,برای,اولین,بار,در,سرباز,,بمپور,و,بنت,برگزار,می,گردد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالناصر درخشان نماینده مردم ایرانشهر، دلگان، بمپور، فنوج، سرباز، راسک و بخش های بنت، لاشار، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی گفت: به درخواست مسولین و دانش آموزان سرباز و بمپور و بنت و پیگیری اینجانب که با مساعدت سازمان سنجش همراه شد برای اولین بار کنکور سراسری در این دو منطقه آموزش و پرورش برگزار می گردد.

وی افزود: نزدیک به دو هزار دانش آموز و پشت کنکوری در بخش بنت و شهرستانهای  سرباز و بمپور در کنکور سال 1400 ثبت نام کرده اند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: باتوجه به محرومیت منطقه بدلیل وقوع باران های موسمی در روزهای برگزاری کنکور و همچنین ناتوانی در پراخت هزینه سفر تا بیش از 100کیلومتر برای شرکت در کنکور بسیاری از دانش اموزان مستعد که توان کسب رتبه های ممتاز و ورود به دانشگاههای تراز اول را دارا بودند  در سالهای قبل از ازمون باز می ماندند.

نماینده مردم ایرانشهر، دلگان، بمپور، فنوج، سرباز، راسک و بخش های بنت، لاشار، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:؛امید است  در سال پیش رو با پیگیری های انجام شده  در سایر مراکز بخش  دور افتاده حوزه انتخابیه با لحاظ شرایط اقتصادی خانواده ها و جاده های ناایمن و پر حادثه کنکور برگزار  شود./ 

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet