شهادت امام حسن عسکری
1400/03/09 07:56:12
سرویس استان ها
عباسی خبر داد:

ابطال واگذاری بیمارستان امام خمینی(ره) کرج

رییس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس از ابطال واگذاری بیمارستان امام خمینی(ره) کرج خبر داد.
ابطال واگذاری بیمارستان امام خمینی(ره) کرج رییس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس از ابطال واگذاری بیمارستان امام خمینی(ره) کرج خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202103108742580349.jpg ابطال,واگذاری,بیمارستان,امام,خمینی(ره),کرج Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا و رییس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی از ابطال واگذاری بیمارستان امام خمینی(ره) کرج خبر داد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم با بیان اینکه  از تضییع 1200 میلیارد تومان بیت المال جلوگیری شد گفت: فاضلی هریکندی با اعلام تایید ابطال مزایده واگذاری بیمارستان امام خمینی(ره) کرج از تحویل آن به مالکان واقعی خبر داد.

وی افزود: رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به صدور حکم قطعی به ابطال واگذاری بیمارستان امام خمینی(ره) کرج بیان داشتند که با توجه به اینکه در فرآیند واگذاری بیمارستان امام خمینی(ره) کرج شرایط مزایده به درستی رعایت نشده بود، پس از طرح دعوا توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به عنوان یکی از مالکین این بیمارستان، رسیدگی به آن در یکی از شعب دادگاه حقوقی کرج آغاز شد.

رییس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس چند ماه قبل از ابطال واگذاری این بیمارستان خبر داده بود و برای حل مشکلات این بیمارستان پیگیری های زیادی انجام گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet