آغاز هفته وحدت
1400/03/12 11:28:46
سرویس سیاسی
آقا زاده دافساری:

مجلس یازدهم از لوایح کارشناسی شده استقبال می کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت خسته و فاقد نوآوری دوازدهم باعث تراکم طرح و گرفتن وقت زیادی از اجلاسیه اول مجلس یازدهم شد.
مجلس یازدهم از لوایح کارشناسی شده استقبال می کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت خسته و فاقد نوآوری دوازدهم باعث تراکم طرح و گرفتن وقت زیادی از اجلاسیه اول مجلس یازدهم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202103100786564054.jpg مجلس,یازدهم,از,لوایح,کارشناسی,شده,استقبال,می,کند Icana

سید علی آقازاده دافساری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر اهمیت توجه به لوایح در مجلس یازدهم گفت: همانطور که در فرمایشات حضرت آقا بود این مجلس کیفیت،توانمندی و ظرفیت های بالای علمی،دانشی،تعهد و شایستگی دارد که بسیار پویا و فعال است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: به طور طبیعی چنین مجلسی وقتی که دارای دانش لازم و از طرف دیگر نیاز های فراوان اجتماعی باعث حرکت نمایندگان به سمت تهیه طرح شد. طرح های نمایندگان به عنوان راهکاری برای برون رفت از مشکلات کنونی ارائه شد و نیت اولیه مجلس یازدهم بر این بود که به صورت ضربتی و انقلابی طرح هایی را تهیه کنیم که بتوانند حلال مشکلات مردم باشد که این هدف اصلی طراحان است.

آقازاده دافساری بیان کرد: با توجه به کثرت طرح و روند طولانی بررسی تا تصویب و از طرف دیگر تهیه طرح های تعجیلی با توجه به مفید بود آن ها، ممکن است جامعیت لازم را نداشته باشد. به طور طبیعی اگر دولت فعال، علمی و بروز می داشتیم قطعا مجلس به دنبال تهیه طرح نمی رفت و از ارائه لوایح کارشناسی شده استقبال می کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: از آنجایی که دولت دوازدهم یک دولت سنگین،خسته و فاقد نوآوری های طرحی،علمی و اجرایی باعث شده مجلس طرح هایی تهیه کند که این طرح ها ضمن ایجاد تراکم وقت مجلس را می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس فرمایش حضرت آقا ما بایستی به سمت لایحه محوری پیش رویم و امیدواریم که دولت جدید شرایطی را فراهم آورد که نیاز ارائه طرح از سوی نمایندگان نباشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet