اربعین حسینی
1400/03/12 16:06:36
سرویس فرهنگی
چنارانی:

صنعت گردشگری را جایگزین صنعت نفت کنید

رئیس فراکسیون توسعه زیرساخت‌های فرهنگی، سیاحتی و نمایشگاهی مجلس شورای اسلامی گفت: کشور باید از طریق صنعت گردشگری نسبت به درآمدزایی و ارزآوری اقدام کند.
صنعت گردشگری را جایگزین صنعت نفت کنید رئیس فراکسیون توسعه زیرساخت‌های فرهنگی، سیاحتی و نمایشگاهی مجلس شورای اسلامی گفت: کشور باید از طریق صنعت گردشگری نسبت به درآمدزایی و ارزآوری اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105698265420.jpg صنعت,گردشگری,را,جایگزین,صنعت,نفت,کنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نشست کمیته گردشگری ستاد سحر با حضور هاجر چنارانی رئیس فراکسیون توسعه زیرساخت‌های فرهنگی، سیاحتی و نمایشگاهی مجلس شورای اسلامی، مرتضی رمضانی رئیس کمیته و جمعی از مسئولان و فعالان حوزه گردشگری و اساتید دانشگاه برگزار شد.

هاجر چنارانی رئیس فراکسیون توسعه زیرساخت‌های فرهنگی، سیاحتی و نمایشگاهی مجلس شورای اسلامی در این نشست  با اشاره به تبیین جایگاه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در اقتصاد کشور از لزوم تقویت این صنعت و جایگزین کردن آن با صنعت نفت گفت: کشور باید از طریق صنعت گردشگرى نسبت به درآمدزایی و ارزآوری اقدام کند.

نماینده مردم شریف نیشابورو فیروزه در ادامه با تاکید به تلاش‌های خود و سایر نمایندگان، متخصصان و کارشناسان حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی برای تبدیل شدن سازمان به وزارتخانه افزود: با تبدیل سازمان به وزارتخانه هدف اصلی این وزارتخانه پایدارسازی اقتصاد گردشگری بوده است؛ امیدورام این اهم در دولت آینده هم مورد توجه قرار بگیرد.

دولت آینده باید مردمی باشد

چنارانی در ادامه اظهار کرد:  دولت آینده باید مردمی باشد و مطالبات مردم از دولت منتخب باید پیگیری شود.

نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: آنچه مهم است مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای است. انشاالله بتوانیم در راستای شعار جمهوری اسلامی ایران و با رای مردم که جمهوری اسلامی شد و با شناسنامه ای که هویت ایرانی اسلامی گرفت و شهدای مدافع حرم که تقدیم اسلام شدند، ما هم بتوانیم در آن راستا گام برداریم.

کشور در حوزه صنعت گردشگری به تحول نیاز داریم در همین راستا باید اقدامات لازم صورت پذیرد

در ادامه این نشست مرتضی رمضانی کمیته گردشگری سحر از شروع به کار کارگروه های این کمیته خبر داد و افزود: کشور در حوزه صنعت گردشگری به تحول نیاز داریم در همین راستا باید اقدامات لازم صورت پذیرد.

وی ادامه داد: صنعت گردشگری در سال‌های اخیر به خاطر کرونا آسیب فراوانی دیده است. لذا مدیران سیاستگذار این بخش باید اقدامات جامعی را با در نظر گرفتن چالش ها و آسیب‍‌‌ها، ضعف ها و قوت‌ها تدوین کنند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet