عید سعید غدیرخم
1400/03/18 12:16:22
سرویس صحن
سنگدوینی در تذکر شفاهی:

اقتصاد مردم از دست رفته است/کشاورزان به خاک سیاه نشسته اند

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس از وضعیت معیشت مردم توسط دولت انتقاد کرد.
اقتصاد مردم از دست رفته است/کشاورزان به خاک سیاه نشسته اند نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس از وضعیت معیشت مردم توسط دولت انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012105573493836.jpg اقتصاد,مردم,از,دست,رفته,است/کشاورزان,به,خاک,سیاه,نشسته,اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رمضانعلی سنگدوینی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 18 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: حال و روز کشاورزان خوش نیست،بسیاری از محصولاتشان مانند سال گذشته به خاک سیاه نشسته است. در شرایطی که هزینه هر هکتار کشت کشاورزی 60میلیون تمام می شود تنها 10 میلیون دست کشاورزان رامی گیرد از این رو دیگر توان مالی برای کشت دوم ندارند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با وجود  اینکه راه آهن ایران به ترکمنستان احداث شده است اما صادرات در این مرز تعطیل است.

وی تاکید کرد: اعضای هیات رئیسه و سایر نمایندگان به موضوع حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت ورود کنند چرا که دیگر انگیزه ای برای کار و میادین نفتی وجود ندارد این در حالی است که دستاورد کارکنان این حوزه باعث شده است 95 درصد از مردم ایران از گاز طبیعی برخوردار شوند.

این نماینده مجلس در پایان مطرح کرد: آقای روحانی در سال 96 بالغ بر 23.5 میلیون نفر به شما رأی اعتماد دادند اما اقتصاد و معیشت مردم فلج شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet