عید سعید غدیرخم
1400/03/18 12:37:30
سرویس صحن
چنارانی در تذکر شفاهی:

پشتوانه نظام و امنیت ملی حضور حداکثری مردم در انتخابات است

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس گفت: پشتوانه نظام و امنیت ملی حضور حداکثری مردم در انتخابات است. با هر گرایش فکری، با هر سلیقه ای و در راستای مشارکت حداکثری باید مطالبه گری از دولت و کابینه بعدی مدنظر باشند.
پشتوانه نظام و امنیت ملی حضور حداکثری مردم در انتخابات است نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس گفت: پشتوانه نظام و امنیت ملی حضور حداکثری مردم در انتخابات است. با هر گرایش فکری، با هر سلیقه ای و در راستای مشارکت حداکثری باید مطالبه گری از دولت و کابینه بعدی مدنظر باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202105104575551290.jpg پشتوانه,نظام,و,امنیت,ملی,حضور,حداکثری,مردم,در,انتخابات,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هاجر چنارانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 18 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و میلاد امام رضا (ع) و هفته کرامت، همچنین روز دختر را به همه دختران امروز و دیروز جامعه تبریک عرض می کنم.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه درمجلس با اشاره به انتخابات و حضور حداکثری مردم، ادامه داد: همه به یاد سرداران شهید و به یاد امام شهیدانمان می آییم، به یاد تقدیری که باید با دستان خودمان رقم بخورد می آییم. می  آییم تا نه محکمی باشد به دخالت های دشمنان داخلی و خارجی، ما می آییم تا از دولت آینده مطالبه گری کنیم.

عضو فراکسیون زنان مجلس مطرح کرد: می آییم تا رکود اقتصادی و نابسامانی های اجتماعی ناشی از آن را حل کنیم، می آییم تا نابسامانی های موجود در نظام بانکی، نظام مالیاتی، حوزه سرمایه گذاری بورس را پیگیری کنیم. می آییم تا فساد گسترده اقتصادی و قاچاق کالا صورت نگیرد تا مبارزه با حاشیه نشینی و زندگی در بافت های فرسوده و زاغه نشینی را اولویت بدهیم. می آییم تا بیکاری و فقر، رکود و تولید و قاچاق کالا را سرو سامان بدهیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه تاکید کرد: می آییم تا سهم زنان را از کرسی های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی مطالبه گری کنیم. می آییم تا شایسته سالاری را جایگزین مافیا، لابی و رانت کنیم.

وی تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر رأی مردم است و پشتوانه نظام و امنیت ملی حضور حداکثری مردم در انتخابات است. با هر گرایش فکری، با هر سلیقه ای و در راستای مشارکت حداکثری باید مطالبه گری از دولت و کابینه بعدی مدنظر باشند.

چنارانی با بیان اینکه نتیجه انتخابات باید تحول واقعی یعنی بازگرداندن امید و نشاط به زندگی مردم باشد، مطرح کرد: جوهره اصلی مشارکت فعالیت و تاثیرگذاری است. مشارکت سازگاری برای بقا و توسعه اجتماعی است. مشارکت یعنی سهم داشتن، یعنی ساماندهی، توانمندسازی الگویی برای بهتر زیستن و ایجاد نگرشی کل نگر در میان آحاد مردم جامعه است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet