عید سعید غدیرخم
1400/03/18 13:14:36
سرویس صحن
فروردین در تذکر شفاهی:

وزیر ورزش؛ چه تدبیری برای جبران خسارت باشگاه داران در ایام کرونا دارد؟

نماینده مردم فیروزآباد در مجلس گفت: با وجود کرونا حدود ۲۳ هزار و ۶۰۰ باشگاه ورزشی تعطیل شده و ۸۰ هزار شغل از بین رفته است. وزیر ورزش؛ چه تدبیری برای جبران این خسارت دارید.
وزیر ورزش؛ چه تدبیری برای جبران خسارت باشگاه داران در ایام کرونا دارد؟ نماینده مردم فیروزآباد در مجلس گفت: با وجود کرونا حدود 23 هزار و 600 باشگاه ورزشی تعطیل شده و 80 هزار شغل از بین رفته است. وزیر ورزش؛ چه تدبیری برای جبران این خسارت دارید. https://cdn.icana.ir/d/019/202007101654077813.jpg وزیر,ورزش؛,چه,تدبیری,برای,جبران,خسارت,باشگاه,داران,در,ایام,کرونا,دارد؟ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی فروردین در نشست علنی امروز (سه شنبه، 18 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک پیروزی تیم ملی فوتبال کشور مقابل بحرین و همچنین تبریک روز دختر، گفت: دولتمردان؛ خشکسالی در 50 سال اخیر بی سابقه بوده است. تولید، معیشت عشایر و کشاورزان که ارتباط مستقیم با بارندگی ها دارد زندگی شان را در حال نابودی قرار داده است. تامین علوفه برای دام های عشایر، تسهیلات قرض الحسنه، تمدید تسهیلات، طرح زنجیره گوشت قرمز از بانک کشاورزی بدون دریافت کارمزد را از شما خواستارم.

نماینده مردم فیروزآباد و فراشبند و قیرو کارزین در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: درباره محور شیراز- فیروزآباد- عسلویه واقعا جای تاسف دارد آقای وزیر چرا که هر روز شاهد فوت عزیزان و هموطنانمان در مسیر پر ترافیک فیروزآباد- جم هستیم و برای احداث یک گالری 120 متری متاسفانه تلفات جاده ای داده ایم.

وی در تذکر به وزیر نیرو تاکید کرد: وزیر محترم؛ قطعی های مکرر برق باعث خسارات به لوازم برقی همشهریان شده است و متاسفانه کار کشاورزان و صنعتگران هم مختل شده است. آقای رئیس جمهور، وزیر نیرو این چه عدالتی است که باید همشهریان من در فیروزآباد و میمند تعرفه برق خود را در گرمای 50 درجه با نقاط سردسیری به طور مشابه پرداخت کنند. آیا این عدالت است ؟

فروردین در ادامه در تذکر به وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد: با وجود کرونا حدود 23 هزار و 600 باشگاه ورزشی تعطیل شده است و 80 هزار شغل از بین رفته است. چه تدبیری برای جبران این خسارت دارید.آقای وزیر انتظار می رود برای باشگاه داران جبران خسارت کنید.

نماینده مردم فیروزآباد در پایان خاطرنشان کرد: ما درباره سد سلمان هر بار تذکر می دهیم، وزیر نیرو؛ این نعمت خدادادی که در اختیار مردم قیر قرار بگیرد این اتفاق نمی افتد و کسی هم جوابگو نیست و ظلمی در حق این مردم صورت گرفته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet