خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1400/03/18 13:57:35
سرویس سیاسی
عمویی:

عراقچی فردا به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می آید

عمویی گفت: سیدعباس عراقچی مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات هسته‌ای وین، روز چهارشنبه (۱۹ خرداد ماه) در کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حاضر می شود.
عراقچی فردا به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می آید عمویی گفت: سیدعباس عراقچی مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات هسته‌ای وین، روز چهارشنبه (19 خرداد ماه) در کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حاضر می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202106100744965744.jpg عراقچی,فردا,به,کمیسیون,امنیت,ملی,و,سیاست,خارجی,مجلس,می,آید Icana

ابوالفضل عمویی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اعلام این خبر گفت: از آقای عراقچی دعوت شده تا در جلسه روز چهارشنبه (19 خرداد ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حاضر شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عراقچی در این نشست گزارشی از آخرین روند مذاکرات وین به کمیسیون ارائه می‌دهد.

عمویی در پاسخ به این سوال که آیا هفته آینده آخرین دور مذاکرات خواهد بود یا خیر پاسخ داد:  قضاوت در این باره زود است، اگر خواسته های ایران مورد پذیرش قرار گیرد به سرعت می توان به توافق دست پیدا کرد در غیر این صورت نمی توان به توافق دست پیدا کرد./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet