ولادت امام موسی کاظم (ع)
1400/03/18 17:01:28
سرویس استان ها
همتی:

مشکلات پیش آمده برای بیمارستان تکاب حل شود

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در دیدار با وزیر راه و شهرسازی خواستار حل مشکلات پیش آمده برای بیمارستان تکاب شد.
مشکلات پیش آمده برای بیمارستان تکاب حل شود نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در دیدار با وزیر راه و شهرسازی خواستار حل مشکلات پیش آمده برای بیمارستان تکاب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109304646730.jpg مشکلات,پیش,آمده,برای,بیمارستان,تکاب,حل,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزار ی خانه ملت؛ حسن همتی نماینده مردم شاهین دژ و تکاب و عضو مجمع نمایندگان  استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این دیدار با اشاره به مشکلات پیش آمده برای بیمارستان تکاب ، گفت: معارضین محترم حکم تخریب بخشی از ساختمان بیمارستان را گرفته اند و اگر این حکم اجرا بشود تبعات بسیار بدی خواهد داشت . مردم مظلوم تکاب بعد از ۱۵ سال برای افتتاح این بیمارستان لحظه شماری می‌کنند و انصاف نیست در این شرایط کرونایی آنها را ناامید کنیم .

وی در ادامه با اشاره به مشکلات راههای بین شهری و روستایی تکاب ادامه داد: مشکل عدم تهیه قیر و عدم اختصاص بودجه کافی علیرغم قول های داده شده ، مردم حوزه انتخابیه را ناراحت و نگران کرده است . در این رابطه مکاتبات لازم انجام و پیگیری های بسیار زیادی هم شده است،لذا درخواست مجدد می شود دستورات لازم را در مورد حل مشکل بیمارستان و تهیه قیر صادر نمایید. 

دکتر اسلامی نیز با اشاره به اینکه قبول دارم راه های این حوزه مناسب نیست ، گفت: مطمئن هستم پیگیری های نماینده به نتیجه خواهد رسید.

وی در ادامه به مسئولان مربوطه در راستای حل این مشکلات دستورات لازم را صادر کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet