هدر اصلی
1400/03/19 16:00:59
سرویس بین الملل
گلرو:

دوستی دو سرباخت عربستان با غربی‌ها؛ ریاض، منطقه و عرصه بین الملل را از دست داد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دوستی سعودی ها با غرب و آمریکا نتیجه ای برای آنها نداشت و همه چیز آنها را گرفت اما نقش منطقه‌ای و منافع بین المللی را برای آنها تضمین نکرد.
دوستی دو سرباخت عربستان با غربی‌ها؛ ریاض، منطقه و عرصه بین الملل را از دست داد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دوستی سعودی ها با غرب و آمریکا نتیجه ای برای آنها نداشت و همه چیز آنها را گرفت اما نقش منطقه‌ای و منافع بین المللی را برای آنها تضمین نکرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107193500432.jpg دوستی,دو,سرباخت,عربستان,با,غربی‌ها؛,ریاض،,منطقه,و,عرصه,بین,الملل,را,از,دست,داد Icana

عباس گلرو در گفت‌وگو خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، خاطر نشان کرد: آمریکا و انگلیس کدخداهای عربستان سعودی هستند و اینکه رژیم سعودی برای حل مسائل منطقه به آنها پناه ببرد برای ما تعجب آور نیست اما انتظار ما این بود که آنها از دوران ترامپ درس بگیرند.

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی  ادامه داد:اگر دولتمردان عربستان گفت و گو و تفاهم در منطقه را پیش بگیرند مسیر بهتری است و ما به عنوان جمهوری اسلامی ایران در منطقه حضور مقتدر خود را داریم و  دست دوستی و صلح به سمت کشورهای منطقه و جهان اسلام دراز می کنیم. 

نماینده مردم سمنان تاکید کرد:مجلس شورای اسلامی نیز از شکل گیری گفتمان منطقه ای بین همه کشورها به ویژه بین ایران و عربستان حمایت می کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet