خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1400/03/20 01:28:15
سرویس حوزه ریاست
با صدور پیامی:

دکتر قالیباف پیروزی‌ تیم‌های والیبال و فوتبال در عرصه رقابت‌های جهانی و بین المللی ورزشی را تبریک گفت

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی پیروزی‌های شادی‌بخش تیم‌های والیبال و فوتبال در عرصه رقابت های جهانی و بین المللی ورزشی را تبریک گفت.
دکتر قالیباف پیروزی‌ تیم‌های والیبال و فوتبال در عرصه رقابت‌های جهانی و بین المللی ورزشی را تبریک گفت رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی پیروزی‌های شادی‌بخش تیم‌های والیبال و فوتبال در عرصه رقابت های جهانی و بین المللی ورزشی را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202008100519666369.jpg دکتر,قالیباف,پیروزی‌,تیم‌های,والیبال,و,فوتبال,در,عرصه,رقابت‌های,جهانی,و,بین,المللی,ورزشی,را,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی پیروزی‌های شادی‌بخش جوانان سلحشور کشورمان بویژه تیم‌های والیبال و فوتبال در عرصه رقابت های جهانی و بین المللی ورزشی را تبریک گفت.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

درخشش غرورآفرین و پیروزی‌های شادی‌بخش  جوانان سلحشور کشورمان بویژه تیم‌های والیبال و فوتبال در عرصه رقابت های جهانی و بین المللی ورزشی که در طی این چند روز بدست آمد  مایه افتخار و مباهات ملت بزرگوار ایران گردید . 

ضمن اظهار مسرت و  تبریک کسب این نتایج درخشان که با اتکال به مدد الهی و دعای خیر ملت به دست آمد، امیدوارم با عنایات خداوند متعال  شاهد استمرار این پیروزی ها در ادامه مسابقات  و سایر رقابت‌های جهانی باشیم ./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet