خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1400/03/20 13:49:58
سرویس استان ها
بخشی پور خبر داد:

افزایش تعداد پرواز های استان کرمانشاه

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس از افزایش تعداد پرواز های این استان خبر داد.
افزایش تعداد پرواز های استان کرمانشاه عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس از افزایش تعداد پرواز های این استان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011103236896656.jpg افزایش,تعداد,پرواز,های,استان,کرمانشاه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، با پیگیری مجتبی بخشی‌پور نماینده اسلام‌آباد‌غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، تعداد پروازهای استان کرمانشاه افزایش یافت.با توجه به اینکه بسیاری از هموطنان چهار استان همجوار و نیز بسیاری از مسافرین عراقی از ظرفیت هواپیمایی استان کرمانشاه برای مسافرت استفاده می‌کنند، این امر باعث بروز مشکلاتی برای مردم  استان همچون کمبود بلیط پرواز شده است.

نماینده اسلام‌آباد‌غرب و دالاهو پیش‌تر چند بار در این خصوص با وزیر راه و شهرسازی مذاکراتی را انجام داده و رفع این مشکل را درخواست کرده بود.

بخشی‌پور در این راستا در نهایت با  کاپیتان تورج دهقانی‌زنگنه؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، دیدار کرد.

وی در این دیدار مشکلات پروازی استان را مطرح کرده و خواهان افزایش تعداد پروازهای استان کرمانشاه شده بود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در این دیدار، ضمن تأیید موارد مطرح شده، با افزایش تعداد پروازهای کرمانشاه موافقت کرده و وعده داده که بزودی این امر محقق شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet