عید قربان
1400/03/22 15:42:58
سرویس سیاسی
جوکار:

مناظره به حاشیه نرود

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید دارد که کاندیداها در مناظره انتخاباتی آخر، برنامه‌های اقتصادی خود را ارائه کنند.
مناظره به حاشیه نرود رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید دارد که کاندیداها در مناظره انتخاباتی آخر، برنامه‌های اقتصادی خود را ارائه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202106101945364560.jpg مناظره,به,حاشیه,نرود Icana

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آخرین مناظره انتخاباتی با موضوع دغدغه مردم، بیان کرد: مردم ترس در حوزه اقتصادی و آینده اقتصادی دارند، بنابراین به نظر می رسد مهمترین دغدغه مردم همین امر باشد.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم نسبت به تورم، گرانی، اشتغالزایی، کاهش ارزش پول و سایر مباحث اقتصادی انتقاد دارند از این رو امیدوارم کاندیداها با ارائه برنامه های خود بتواند این ترس را از مردم بردارند و آینده ای برای کشور ترسیم کنند که مشکلات مردم در زمینه اقتصادی حل می شود، البته نباید این کار شعاری باشد.

جوکار در زمینه کیفیت مناظره های برگزار شده اظهار داشت:مجموعا مناظره ها خوب بود، اما متاسفانه برخی از نامزدها حاشیه های زیادی داشتند و دنبال حاشیه سازی و ایجاد فضای دو قطبی بودند که اصلا به نفع مردم نیست، مردم به دنبال این هستند بدانند چه کسی برنامه و برای حل مشکلات کشور عزم راسخ دارد.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: تجربیات، عملکرد و کارآمدی نامزدها کاملا مشخص است و مردم به خوبی تشخیص می دهند، کسانی می خواهند فرافکنی کنند و از پاسخگویی فرار کنند، آنها به دنبال آن هستند برای دیگران حاشیه سازی کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet