عید قربان
1400/03/22 14:01:08
سرویس بین الملل
عضو هیئت رئیسه فراکسیون جبهه مقاومت:

دیپلماسی پارلمانی به یاری ملت یمن می آید

عضو هیئت رئیسه فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس گفت: دیپلماسی پارلمانی به یاری ملت ستم دیده و مظلوم یمن می آید و از رفع حصر و فشار بر آنها حمایت می کند.
دیپلماسی پارلمانی به یاری ملت یمن می آید عضو هیئت رئیسه فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس گفت: دیپلماسی پارلمانی به یاری ملت ستم دیده و مظلوم یمن می آید و از رفع حصر و فشار بر آنها حمایت می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108351821484.jpg دیپلماسی,پارلمانی,به,یاری,ملت,یمن,می,آید Icana

غلامرضا منتظری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: روی دیپلماسی پارلمانی با توجه به شرایط و مختصات خاص خود حساسیت کمتری وجود دارد لذا از این ظرفیت برای یاری ملت یمن باید استفاده کرد.

وی افزود: باتوجه به بدعهدی های جبهه سعودی-عربی علیه ملت مظلوم یمن و محرومیت مردم یمن از حداقل حقوق انسانی و بشری مانند استفاده از امکانات  بهداشتی و درمانی بر اساس قوانین بین المللی باید از همه ظرفیت ها در مسیر احقاق حقوق مردم مظلوم استفاده کرد.

نماینده مردم گرگان تاکید کرد: گروه های مقاومت یمن آرام آرام و با به کارگیری توان داخلی توانست صف دشمنان تا دندان مسلح را در هم بشکند و به مراکز حساس ائتلاف و فرودگاه ها و تاسیات نفتی عربستان حمله کند و این باعث تقویت روحیه مجاهدان انصارالله شد.

وی ادامه داد:این پیروزی ها ارزیابی دشمنان مقاومت را برهم ریخت و برنامه های آنان را تغییر داد و آنان را مجبور به گفت‌وگو کرد و نشان داد مقاومت جبهه سعودی را که با حمایت تجهیزاتی آمریکا همراه بود شکست داده است ولی مردم یمن در این مدت آسیب زیادی دیده اند و متجاوزان باید این خسارات را جبران کنند و محاصره ظالمانه را پایان دهند. /

پایان پیام.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet