خبرگزاری خانه ملت

عید قربان
1400/03/22 16:46:05
سرویس استان ها
گودرزی تاکید کرد:

لزوم تقویت اشتغالزایی معدن دریژان

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس،گفت: آسفالت و تعریض جاده ناصرالدین تا دریژان توسط سازمان اقتصادی کوثر مسئله ای کاربردی است.
لزوم تقویت اشتغالزایی معدن دریژان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس،گفت: آسفالت و تعریض جاده ناصرالدین تا دریژان توسط سازمان اقتصادی کوثر مسئله ای کاربردی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108323352801.jpg لزوم,تقویت,اشتغالزایی,معدن,دریژان Icana

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، حسین گودرزی؛ در تشریح  دیدار با مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: موضوع سرمایه گذاری  هلدینگ مذکوردر دو شهرستان دورود و ازنا و راههای تقویت اشتغالزایی معدن دریژان و خرید صنایع غذایی گهر مورد بررسی قرارگرفت.

نماینده مردم  دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با اشاره به نامه به مهندس اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و ارجاع وی به سازمان کوثر و موافقت آن سازمان با اختصاص ۵ میلیارد تومان برای آسفالت و تعریض جاده مسیر ناصرالدین تا دریژان خواستار افزایش آن به ده میلیارد تومان شد که مورد موافقت ایشان قرار گرفت و مقرر شد در آینده نزدیک عملیات اجرائی آن شروع شود.

گودرزی با توجه به اقدام هلدینگ کوثر برای خرید صنایع غذایی گهر دورود  ادامه داد: مهم این است که سازمان بعد از خرید برای اشتغالزایی و  رساندن تولید به ظرفیت اسمی این شرکت بزرگ بلافاصله اقدام نماید. در این صورت مسئولین استان آماده هرگونه همکاری خواهند بود.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس پیرو درخواست قبل، خواستار سرمایه گذاری این هلدینگ در همه شهرستانهای لرستان شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در این دیدار دکتر اسکندری رئیس سازمان اقتصادی کوثر گفت: در صورت نهایی شدن واگذاری برای راه اندازی کامل این شرکت اعتبار لازم تا سقف هزار میلیارد تومان در نظر گرفته ایم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet