خبرگزاری خانه ملت

عید قربان
1400/03/22 15:30:27
سرویس سیاسی
متفکر آزاد:

مناظره ها در افزایش مشارکت مردم اثرگذار بود

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که مناظره های انتخاباتی تاثیر بسزایی بر افزایش مشارکت مردم در انتخابات دارد.
مناظره ها در افزایش مشارکت مردم اثرگذار بود عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که مناظره های انتخاباتی تاثیر بسزایی بر افزایش مشارکت مردم در انتخابات دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101047043204.jpg مناظره,ها,در,افزایش,مشارکت,مردم,اثرگذار,بود Icana

روح اله متفکر آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری آخرین مناظره انتخاباتی، بیان کرد: انتظار می رود در این مناظره به مسائل و دغدغه های اصلی مردم یعنی دغدغه معیشت، گرانی، تورم و بیکاری پرداخته شود.

وی تاکید کرد: در سال های اخیر شرایط اقتصادی برای مردم به مهمترین دغدغه و نگرانی تبدیل شده است و مردم می خواهند بدانند رئیس جمهور آینده برای حل مشکلات اقتصادی و بهبود معیشت زندگی آنها چه برنامه هایی دارند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: برگزاری مناظره های انتخاباتی و بیان دیدگاه کاندیداها کمک بسیاری به افزایش مشارکت مردم در سیزدهمین دوره انتخاباتی کرده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سومین و آخرین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، از ساعت 17 امروز شنبه ( 22 خرداد) با حضور 7 کاندیدا برگزار می‌شود.

موضوع اولین مناظره کاندیداها در صدا و سیما با موضوع مشکلات اقتصادی، موضوع مناظره دوم مسائل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و سومین مناظره با موضوع «دغدغه‌های مردم» است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet