عید قربان
1400/03/22 17:11:34
سرویس استان ها
جعفری بروجنی:

پروژه جاده سفیددشت-بروجن 12 سال نباید طول بکشد

نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه پروژه جاده سفیددشت-بروجن ۱۲ سال نبایدطول بکشد،گفت: مدیران هر روز باید به صورت میدانی مسائل را پیگیری کنند‌.
پروژه جاده سفیددشت-بروجن 12 سال نباید طول بکشد نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه پروژه جاده سفیددشت-بروجن 12 سال نبایدطول بکشد،گفت: مدیران هر روز باید به صورت میدانی مسائل را پیگیری کنند‌. https://cdn.icana.ir/d/019/202105106114858038.jpg پروژه,جاده,سفیددشت-بروجن,12,سال,نباید,طول,بکشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام امیر قلی جعفری بروجنی در شورای اداری شهرستان بروجن،گفت: در آستانه دو انتخابات بزرگ هستیم، انتخابات به معنای حضور مردم برای تعیین سرنوشت آینده خودشان است و مفهوم دموکراسی که امروز در جهان مطرح است دخیل و سهیم بودن مردم در سرنوشت خودشان است. 

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه  یکی از یادگارهای امام(ره) را انتخابات و مشارکت مردم در آینده و سرنوشت خودشان دانست و تصریح کرد: اولین انقلاب و اولین کشوری که قانون اساسی و مدل حکومتی خود را به رای گذاشت جمهوری اسلامی ایران بود.

 وی تصریح کرد: مشارکت حداقلی سمی مهلک برای نظام جمهوری اسلامی ایران است و هرچه سطح مشارکت بالاتر باشد اقتدار نظام بیشتر است و در صحنه بین‌المللی می‌توانیم حرف برای گفتن داشته باشیم. 

جعفری افزود: مسئولین اجرایی، اقشار و صنوف مختلف باید روح امید را در بین مردم بدمند و مردم بدانند که ما می‌توانیم روی پای خود بایستیم.

نماینده مردم بروجن در مجلس  ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران درمنطقه ضعیف نیست بلکه حرف اول را می‌زند و اگر در انتخابات مشارکت بالا باشد حرف این را بهتر می توان زد پس وظیفه همه است که در جهت مشارکت حداکثری تلاش کنند.

وی عنوان داشت: 90 درصد مشکلات درون کشور، نشأت گرفته از خود ما و قابل حل است و یک دولت با روحیه انقلابی و کار شبانه روزی می‌تواند مشکلات فعلی را برطرف کند که امیدواریم با انتخاب مردم این مسئولیت اجرایی شکل بگیرد و ما شاهد گشایش‌ در زمینه‌های مختلف باشیم. 

 جعفری ادامه داد: دولتی که می‌خواهد سکان اجرایی کشور را در دست بگیرد باید باور به مقاومت داشته باشد، باید به این باور داشته باشد که می‌توانیم بر روی پای خود بایستیم و مشکلات خود را حل کنیم، مردم بدانند هزینه‌های سازش با دشمن به مراتب سنگین‌تر از مقاومت است. 

وی با بیان اینکه نباید پروژه جاده سفیددشت-بروجن 12 سال طول بکشد، اظهار داشت: در جمهوری اسلامی ایران مدیر جهادی نباید شب و روز بشناسد، وقت نشستن زیر کولر و نامه زدن نیست، مدیران هر روز باید به صورت میدانی مسائل را پیگیری کنند‌./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet