عید سعید غدیرخم
1400/03/23 11:39:15
سرویس استان ها

موسوی از هیات‌ عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا استان آذربایجان شرقی استعفا داد

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی از استعفای اعتراضی خود از قائم مقامی در هیات‌ عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا استان آذربایجان شرقی خبر داد.
موسوی از هیات‌ عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا استان آذربایجان شرقی استعفا داد نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی از استعفای اعتراضی خود از قائم مقامی در هیات‌ عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا استان آذربایجان شرقی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101563495589.jpg موسوی,از,هیات‌,عالی,نظارت,بر,انتخابات,شوراهای,شهر,و,روستا,استان,آذربایجان,شرقی,استعفا,داد Icana

سیدعلی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در نامه‌ای از استعفای اعتراضی خود از عضویت در هیات‌ عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: به دلیل دخالت‌های بی‌جا در رد و تایید صلاحیت کاندیداهای شوراهای شهر و روستا به عنوان قائم مقام هیات‌ عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا استان آذربایجان شرقی استعفا دادم.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی افزود: با دخالت برخی، عده‌ای که لیاقت داشته و توانمند بودند، رد صلاحیت شدند و عده‌ای دیگر که لیاقت نداشتند، تایید شدند.

وی با بیان اینکه دخالت‌های بی جای افراد ذی‌نفوذ، روند صلاحیت‌ها را تحت تاثیر قرار داد، اضافه کرد: ما به دنبال جلوگیری از انحراف، فساد و تغییرات نابه جا در کاربری‌ها و ورود افراد سالم و توانمند به شوراهای شهر و روستا هستیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet