عید سعید غدیرخم
1400/03/23 11:40:46
سرویس استان ها
سیاه کلی در نشست هم اندیشی با فرهنگیان استان قزوین:

دولت آینده بایددر خط رهبری حرکت کند

رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس گفت: دولت آینده باید در خط رهبری حرکت کند و توانایی بالایی برای برطرف سازی مشکلات کشور به ویژه در حوزه های اقتصاد و معیشت مردم داشته باشد.
دولت آینده بایددر خط رهبری حرکت کند رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس گفت: دولت آینده باید در خط رهبری حرکت کند و توانایی بالایی برای برطرف سازی مشکلات کشور به ویژه در حوزه های اقتصاد و معیشت مردم داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106324783363.jpg دولت,آینده,بایددر,خط,رهبری,حرکت,کند Icana

به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،لطف‌اله سیاه‌کلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک و رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی با فرهنگیان استان قزوین که با حضور احمد حیدری معاون اسبق وزیر آموزش و پرورش و رئیس فرهنگیان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، رئیس و دبیر شورای وحدت و ائتلاف استان، حجت الاسلام حسینی نماینده اسبق قزوین در مجلس و جمعی از پیشکسوتان فرهنگی برگزار شد، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، اظهار کرد: در موضوع جمهوریت مقام معظم رهبری تبیین گری خوبی کردند و فرمودند جمهوریت در صدر اسلام وجود داشته و اینگونه نیست که این مقوله از کشورهای غربی گرفته شده باشد.

وی افزود: جمهوریت و اسلامیت دو موضوعی هستند که مکمل هم بوده و جمهوریت منهای اسلامیت و بالعکس معنا ندارد و تلفیق این دو مردم سالاری دینی را به وجود می آورد.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس بیان کرد: برپایی انتخابات تبلور جمهوریت نظام است و مردم با آمدن به پای صندوق های رأی سرنوشت چهار سال آینده کشور را رقم می زنند.

سیاهکلی افزود: در عین حال قوانین ما مظهر اسلامیت نظام هستند و قوانینی که مجلس تصویب می کند، از فیلتر شورای نگهبان رد می شود و محتوای امور در کشور مبتنی بر مفاهیم اسلامی است.

وی با تأکید بر اینکه باید دولتی سر کار بیاید که قدرت حل مسئله را در ابعاد مختلف داشته باشد، گفت: دولت آینده باید در خط رهبری حرکت کند و توانایی بالایی برای برطرف سازی مشکلات کشور به ویژه در حوزه های اقتصاد و معیشت مردم داشته باشد.

این نماینده مجلس یازدهم با اشاره به توانمندی های دفاعی کشور، تصریح کرد: قدرت موشک های نقطه زن و پهپادهای ما اقتدار کشور را در منطقه و صحنه بین المللی بالا برده است و آمریکا به خاطر همین قدرت دفاعی ایران، در حال ترک منطقه خاورمیانه است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet