عید سعید غدیرخم
1400/03/23 11:40:02
سرویس استان ها
ویس کرمی خبر داد:

پیگیری مشکل سند منازل مردم محله ماسور خرم آباد از طریق اداره کل راه و شهرسازی لرستان

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس از پیگیری مشکل سند منازل مردم محله ماسور خرم آباد از طریق اداره کل راه و شهرسازی لرستان و وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
پیگیری مشکل سند منازل مردم محله ماسور خرم آباد از طریق اداره کل راه و شهرسازی لرستان نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس از پیگیری مشکل سند منازل مردم محله ماسور خرم آباد از طریق اداره کل راه و شهرسازی لرستان و وزارت راه و شهرسازی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107578034952.jpg پیگیری,مشکل,سند,منازل,مردم,محله,ماسور,خرم,آباد,از,طریق,اداره,کل,راه,و,شهرسازی,لرستان Icana

مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص دیدار با مردم شریف محله ماسور خرم آباد گفت: در این دیدار، ابتدا مردم شریف محله ماسور مسائل و مشکلات خود را بیان کردند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: یکی از مشکلات مطرح شده‌ی این محله که در آن دیدار مطرح شد، مشکل سند منازل مردم بود که بنده از طریق اداره کل راه و شهرسازی لرستان و وزارت راه و شهرسازی پیگیر این مسئله هستم.

وی افزود: در مجلس هم پیگیر تصویب قانونی برای حل مشکل خانه‌هایی که سند آنها مشکل داشته و جزو اراضی ملی محسوب می‌شوند، هستم.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس بیان کرد: تعویض لوله‌های شبکه آبرسانی محله ماسور، قطعی شش ساعته برق در روز، سرانه ورزشی محله که تقریبا صفر است، از مشکلات مطرح شده توسط مردم این منطقه بود.

وی با دادن قول مساعد در خصوص پیگیری حل این مشکلات خاطرنشان کرد: اشتغال جوانان و احیای کارخانه‌های خوابیده حوزه انتخابیه مسائل اولویت دار بنده هستند که  ثمره این پیگیری‌ها را عموم مردم شریف خواهند دید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet