عید قربان
1400/03/24 09:34:38
سرویس اقتصادی
طهماسبی مطرح کرد

انتقاد از واردات کالاهای غیراساسی توسط افراد خاص

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برخی خبرها حکایت از واردات کالاهای غیراساسی توسط افراد خاص دارد، گفت: به نظر می‌رسد دولت تصمیمی برای کاهش فشار اقتصادی ندارد.
انتقاد از واردات کالاهای غیراساسی توسط افراد خاص عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برخی خبرها حکایت از واردات کالاهای غیراساسی توسط افراد خاص دارد، گفت: به نظر می‌رسد دولت تصمیمی برای کاهش فشار اقتصادی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012108864996451.jpg انتقاد,از,واردات,کالاهای,غیراساسی,توسط,افراد,خاص Icana

فرهاد طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از افزایش قیمت کالاهای اساسی، گفت: مجلس در بودجه 1400 با اصرار دولت با تخصیص 8 میلیارد دلار ارز دولتی برای تامین کالاهای اساسی موافقت کرد تا دولتمردان بهانه‌ای برای گرانی مایحتاج موردنیاز مردم نداشته باشند اما در حال حاضر، هر روز قیمت یکی از کالاها افزایش می‌یابد که رشد بهای سیمان، شکر، مواد شوینده و... نمونه‌ای از این‌ گرانی‌ها است.

نماینده مردم نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی افزود: به نظر می‌رسد دولت تصمیمی مبنی بر تلاش و برنامه ریزی برای کاهش فشار اقتصادی ندارد و مصمم است آرامش و رضایتمندی در مردم نباشد چراکه تامین مالی موردنیاز برای تهیه کالاهای اساسی انجام شده است.

وی با طرح این پرسش که چرا دولت نمی‌خواهد از فشار اقتصادی بر مردم بکاهد؟ اضافه کرد: برخی خبرها حکایت از واردات کالاهای غیراساسی توسط افراد خاص دارد، با ایجاد منافذ فساد در دولت در مدت باقیمانده سعی می‌شود از حداقل  زمان پیش رو حداکثر سود را ببرند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: واردات کالاهای غیراساسی، برای افراد خاص سودآوری به همراه دارد این در حالی است که قدرت خرید مردم کاهش یافته و هر روز با گرانی کالاهای اساسی روبه رو هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet