عید سعید غدیرخم
1400/03/23 14:17:47
سرویس استان ها
آصفری در نشست مجمع نخبگان دانشگاهی حوزوی استان مرکزی تاکیدکرد:

مردم همواره خط ولایت فقیه را دنبال کرده‌اند

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس،گفت: مردم ایران حرکت در خط ولایت فقیه را همیشه دنبال کرده‌اند و اگر همه مسئولان نیز مقتدرانه در این مسیر باشند، بسیاری از مشکلات کشور حل می‌شود.
مردم همواره خط ولایت فقیه را دنبال کرده‌اند نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس،گفت: مردم ایران حرکت در خط ولایت فقیه را همیشه دنبال کرده‌اند و اگر همه مسئولان نیز مقتدرانه در این مسیر باشند، بسیاری از مشکلات کشور حل می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202011104833794344.jpg مردم,همواره,خط,ولایت,فقیه,را,دنبال,کرده‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدحسن آصفری چهارشنبه در نشست مجمع نخبگان دانشگاهی حوزوی استان مرکزی اظهار کرد: در چند روز آینده یک برگ زرین دیگری در تاریخ گرانبهای انقلاب توسط مردم ولایتمدار کشور رقم خواهد خورد.

نماینده مردم اراک در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تعیین دولت توسط مردم یکی از محاسن جمهوری اسلامی است، امروز ایران جایگاه ویژه ای در دنیا پیدا کرده در حالی  که در گذشته چنین جایگاهی نداشته است. امروز به برکت انقلاب اسلامی و با فداکاری ملت، ایران جایگاه ویژه ای در دنیا پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: بی تدبیری‌ و ناکارآمدی دولت باعث تعطیلی کارخانه‌ها شده و شهرک‌های صنعتی به شهرک‌های ارواح تبدیل شده اند. وقتی دولت ماشین‌آلات دسته دوم را مصوب و وارد می‌کند، هپکو و واگن پارس دچار مشکلات امروز می‌شوند.

وی گفت: مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم است، هرچه دولت با پشتوانه بیشتر مردمی انتخاب شود قدرت چانه زنی ما پشت میز مذاکرات نیز بیشتر خواهد شد و دولت محکم تر و قوی تر مشکلات  و دغدغه های مردم را حل می کند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با فداکاری شهدا در جایگاه رفیعی قرار دارد و تکلیف هر ایرانی متعهد است که راه شهدا را با قوت پی بگیرد. مردم ایران حرکت در خط ولایت فقیه را همیشه دنبال کرده‌اند و اگر همه مسئولان نیز مقتدرانه در این مسیر باشند، بسیاری از مشکلات کشور حل می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet