هدر اصلی
1400/03/23 14:24:25
سرویس استان ها
پاک مهر خواستار شد:

تامین اعتبار لازم جهت تکمیل بیمارستان جاجرم

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس در دیدار با معاون وزیر بهداشت خواستار تامین اعتبار لازم جهت تکمیل بیمارستان جاجرم شد.
تامین اعتبار لازم جهت تکمیل بیمارستان جاجرم نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس در دیدار با معاون وزیر بهداشت خواستار تامین اعتبار لازم جهت تکمیل بیمارستان جاجرم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012102660012136.jpg تامین,اعتبار,لازم,جهت,تکمیل,بیمارستان,جاجرم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با دکتر سیدکامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت،منابع و برنامه ریزی  و دکتر طالبیان جانشین معاونت درمان وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دیدار و گفتگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت: این نشست بمنظور پیگیری مسائل مربوط به حوزه بهداشت و درمان حوزه های انتخابیه برگزار شد و مواردی در حوزه بهداشت و درمان درخواست شد.

وی افزود: مواردی از جمله تامین اعتبار جهت تکمیل و تجهیز مرکز نازایی استان، تامین اعتبار جهت تکمیل بیمارستان جاجرم و مساعدت مالی جهت توسعه بیمارستان پورسینای آشخانه بود.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس ادامه داد: همچنین تامین اعتبار تکمیل مراکز جامع سلامت مانه و سملقان،رازوجرگلان و چناران شهر بجنورد نیز از جمله مواردی بود که در این نشست درخواست شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet