عید سعید غدیرخم
1400/03/24 15:19:25
سرویس استان ها
جعفری تاکیدکرد:

سوءتدبیر و مدیریت ناصحیح عامل اصلی مشکلات کشور

نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه سوءتدبیر و مدیریت ناصحیح عامل اصلی مشکلات کشور است،گفت: برخی از مردم به دلیل مشکلات معیشتی و اقتصادی ناراضی هستند.
سوءتدبیر و مدیریت ناصحیح عامل اصلی مشکلات کشور نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه سوءتدبیر و مدیریت ناصحیح عامل اصلی مشکلات کشور است،گفت: برخی از مردم به دلیل مشکلات معیشتی و اقتصادی ناراضی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202105106114858038.jpg سوءتدبیر,و,مدیریت,ناصحیح,عامل,اصلی,مشکلات,کشور Icana

 به گزار ش خبرگزاری خانه ملت ، حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری در برنامه وبینار با موضوع بررسی نقش دانشگاهیان در مشارکت حداکثری مردم و انتخاب اصلح، گفت: اگر از فرصت انتخابات در کشورها به درستی استفاده نشود ممکن است تبدیل به یک تهدید شود.

نماینده مردم  بروجن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز تمام دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست به دست هم داده‌اند تا مردم با صندوق‌های رأی قهر کنند.

وی افزود: برخی از مردم به دلیل مشکلات معیشتی و اقتصادی ناراضی هستند اما راه‌حل این نارضایتی این است که مردم به سر صندوق‌های رأی بیایند تا وضع موجود را تغییر دهند.

جعفری با بیان اینکه در خانه ماندن باعث تغییر در وضع موجود نمی‌شود، اضافه کرد: راه دگرگونی در وضعیت فعلی حضور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب درست است.

وی با اشاره به اینکه در اوضاع کنونی هوشیاری جامعه نخبگان بسیار مهم است که به مردم آدرس درست بدهند تا به انتخاب اصلح برسند، عنوان کرد: به مردم آدرس غلط ندهیم چرا که 80 درصد عامل مشکلات کشور درونی و تنها 20 درصد مشکلات کشور متأثر از تحریم‌ها است.

نماینده مردم  بروجن در مجلس توضیح داد: قسمت اعظم مشکلات کشور به خاطر سوءتدبیر و مدیریت ناصحیح است.

وی گفت: از جامعه نخبگان این انتظار می‌رود که مرجع معرفی انتخاب اصلح به مردم باشد چرا که انتخابات به معنای آن است که سرنوشت آینده یک جامعه به دست مردمش تعیین می‌شود.

جعفری با اشاره به اینکه رئیس جمهور بالاترین اختیارات اجرایی کشور را دارد، افزود: بنابراین کسی که در این پست قرار می‌گیرد باید به مفهوم "ایرانی می‌تواند" اعتقاد داشته باشد.

وی اضافه کرد: رئیس‌جمهور آینده باید نگاه به درون داشته باشد و بعد از آن بتواند از ظرفیت‌های منطقه استفاده کند و حل مشکلات کشور را به پنج کشور اروپایی و آمریکا گره نزند.

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نیاز کشور تشکیل یک دولت جوان، انقلابی، باانگیزه، جهادی و معتقد به مبارزه با فساد است.

وی ادامه داد: مسببان وضعیت فعلی کشور شعار حل مشکلات را می‌دهند و از جامعه نخبگان انتظار می‌رود که برای مردم سره را از ناسره مشخص کنند.

جعفری یادآورشد: رئیس جمهور آینده کشور باید قدرت اجماع‌سازی و برنامه داشته باشد چرا که کشور به دولت بی‌برنامه نیاز ندارد و ما دیگر زمان آزمون و خطا نداریم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet