عید سعید غدیرخم
1400/03/24 15:22:48
سرویس استان ها
قاسمی پور تاکیدکرد:

انفجار مجدد تانکرهای نفت‌کش نیازمند بررسی ویژه

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس با بیان اینکه انفجار مجدد تانکرهای نفت‌کش در یک نقطه مشابه، آن‌هم در مرکز استان بخشودنی نیست،گفت: برخوردهای سهل‌انگارانه با مسئولین مسبب حوادث؛ جان مردم را بیش از هر زمان دیگری در معرض خطر قرار داده است.
انفجار مجدد تانکرهای نفت‌کش نیازمند بررسی ویژه نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس با بیان اینکه انفجار مجدد تانکرهای نفت‌کش در یک نقطه مشابه، آن‌هم در مرکز استان بخشودنی نیست،گفت: برخوردهای سهل‌انگارانه با مسئولین مسبب حوادث؛ جان مردم را بیش از هر زمان دیگری در معرض خطر قرار داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101048311703.jpg انفجار,مجدد,تانکرهای,نفت‌کش,نیازمند,بررسی,ویژه Icana

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، شیوا قاسمی پور ضمن ابراز تاسف از بروز رویدادهای جاده‌ای در محورهای مواصلاتی استان کردستان، گفت: رویدادهای جاده‌ای در محورهای مواصلاتی استان کردستان به‌ویژه انفجار تانکرهای نفت‌کش به شکلی مشابه در طی سالیان گذشته در داخل شهر سنندج و جانباختن و زخمی شدن تعدادی از هم‌استانی‌های عزیز نیازمند  بررسی است.

نماینده  مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خواستار برخورد جدی با مسببین این حوادث و اصلاح نقاط حادثه‌خیز سنندج در سریعترین زمان ممکن هستیم.

وی در پایان یادآورشد: قابل قبول نیست که یک اتفاق مشابه و خطرناک در طی یک سال به شکلی مشابه در داخل شهر سنندج رخ بدهد و قطعا نیاز است که عاملین این اتفاق محاکمه و نقاط حادثه خیز هم اصلاح شود./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet