عید سعید غدیرخم
1400/03/24 17:36:23
سرویس حوزه ریاست
نگاهداری در دیدار با مجمع ملی جوانان:

مجلس از همکاری با جوانان استقبال می کند

رئیس حوزه ریاست مجلس تاکید کرد که قوه مقننه از همکاری با جوانان استقبال می کند و خواهان تقویت رویکرد جوانگرایی در کشور است.
مجلس از همکاری با جوانان استقبال می کند رئیس حوزه ریاست مجلس تاکید کرد که قوه مقننه از همکاری با جوانان استقبال می کند و خواهان تقویت رویکرد جوانگرایی در کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/202008101796865558.jpg مجلس,از,همکاری,با,جوانان,استقبال,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بابک نگاهداری امروز (دوشنبه 24 خرداد ماه) با اعضای مجمع ملی جوانان دیدار و گفت‌وگو داشت.

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس در این نشست تاکید کرد که باید مجلس و مجمع ملی جوانان بر اساس وظایفی که بر عهده دارند به یکدیگر برای انجام کارها و خدمت رسانی به کشور همکاری داشته باشند. 

وی بیان کرد: مجلس می تواند فرصت های مختلفی از جمله برگزاری سلسله مسابقات دانشجویی در حوزه پارلمانی فرصتی برای ارائه دیدگاه های اعضای مجمع ملی جوانان فراهم کند. همچنین مجلس ظرفیت سیاست گذاری دارد که مجموعه جوانان نخبه می توانند در تهیه هر چه بهتر و عملیاتی شدن قوانین با مجلس همکاری لازم را داشته باشند.

نگاهداری با اشاره به اینکه مجلس ظرفیت نظارتی دارد گفت: در زمینه نظارت می توان این فرصت را فراهم کرد تا اگر نیروهای جوان مجمع ملی جوانان ضعف هایی در اجرای قوانین مشاهده می کنند به مجلس اطلاع دهند.

در این نشست اعضای مجمع ملی جوانان که از سراسر کشور حضور داشتند، نقطه نظرات و مشکلات خود را با رئیس حوزه ریاست مجلس در میان گذاشتند و خواستار ارتباط بیشتر با دستگاه قانون گذاری کشور شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet