عید قربان
1400/03/30 15:06:54
سرویس استان ها
رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان البرز:

شکایات مستند و مستدل کاندیداها پیگیری می شود

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس بابیان اینکه شکایات مستند و مستدل کاندیداها پیگیری می شود،گفت: با قاطعیت، برمبنای قانون و مستندات ارائه شده به شکایت  کاندیداها در مورد تخلفات احتمالی در انتخابات شوراها رسیدگی خواهد شد.
شکایات مستند و مستدل کاندیداها پیگیری می شود نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس بابیان اینکه شکایات مستند و مستدل کاندیداها پیگیری می شود،گفت: با قاطعیت، برمبنای قانون و مستندات ارائه شده به شکایت  کاندیداها در مورد تخلفات احتمالی در انتخابات شوراها رسیدگی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102166568495.jpg شکایات,مستند,و,مستدل,کاندیداها,پیگیری,می,شود Icana

 نسبت به نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان البرز، گفت: با قاطعیت و برمبنای قانون و مستندات ارائه شده، به شکایت کاندیداها در مورد تخلفات احتمالی در انتخابات شوراها رسیدگی خواهد شد.

نماینده  مردم ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: معتضرین نسبت به نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان البرز می‌توانند طی دو روز بعد از اعلام نتایج قطعی شکایت و اعتراض خود را به صورت مکتوب و مستند به هیأت اجرایی در فرمانداری شهرستان ارائه دهند.

 وی در پایان یادآورشد: به داوطلبان عزیز شوراها و شهروندان شریف، این اطمینان را می‌دهیم برای مبارزه با هرگونه پول پاشی و یا خرید و فروش رای  با استناد به مدارک متقن رسیدگی و با قاطعیت برخورد قانونی انجام خواهیم داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet